Wpis z mikrobloga

Panna której nie widzieliśmy 5 lat zaprasza nas na wesele... spoko bo kiedyś się przyjaźniliśmy. Problem w tym ze wesele jest za tydzień.
Ha tfu na robaków, którzy szukają kopert bo Babcia Krysia zwolniła miejsce

#wesele #koronawirus
  • 90
  • Odpowiedz
@Ssslave: Moze ograniczaly ich fundusze i pierwotnie wesele mialo byc tylko dla najblizszej rodziny ale sie zwolnilo miejsce to Cie zaprosili? Sam bylem w takiej sytuacji kiedys i tez unioslem sie duma a teraz zaluje.
  • Odpowiedz
@Ssslave a ja ją rozumiem. Ślub mam w piątek i sporo osób się wykruszylo. Chciałabym jeszcze kogoś zaprosić bo zapłacone mam za większą ilość osób i nie dlatego, że liczę na koperty :/
  • Odpowiedz
@apatozaur: spokojnie gościu, nie podniecaj się tak xD straszna sprawa, ktoś zaprosił kogoś na ślub ale nie w pierwszej kolejności! Najgorsza #!$%@? obelga xD
  • Odpowiedz
Sytuacja z swirusem zmienia się co godzinę i wcale się nie dziwię że tak ktoś zaprasza.
Najpierw rodzina, a potem najwyżej doprosić żeby sala nie była pusta.
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: skąd wiesz ile mam lat i jaka sytuacja?


@apatozaur: dlatego napisałem jak dorośniesz, a nie jak będziesz starszy :) Sytuacji ty również nie znasz, co nie przeszkadza ci mi i pozostałym ubliżać. Wniosek z tego faktu jest dość prosty.

@george_prosto_z_drzewa ilość osób na weselu daje się tydzień przed.

Ja wczoraj byłem na sali żeby wszytsko ogarnąć, a babka się pyta dlaczego tak wcześnie


@open_or_die: ilość faktycznie podajesz kilka
  • Odpowiedz
@Ssslave akurat nikogo nie udało się zaprosić a tych kilka osób powiadomiłam jaka jest sytuacja. Jak ma się normalnych znajomych i normalnie sie z nimi rozmawia to jest ok
  • Odpowiedz