Wpis z mikrobloga

  • 1270
Umówiłem się z moim #rozowypasek jakoś 2 miesiące temu, że będziemy płacić za jakieś wspólne wyjścia "raz ja raz ona". No i spoko, często wychodziliśmy sami, tj we dwoje. Wczoraj byliśmy ze znajomymi, z drugą parką. Zjedliśmy, wypiliśmy, obie dziewczyny miały pojsc zapłacić (bralismy dwa rachunki, a teraz była kolej różowego), na co moj różowy mówi że "nie może". A my pytamy się czemu. A że nie i #!$%@?. Ja lekkie wtf i pytam się o co jej chodzi, a ona z pyskiem i obrażona. No atmosfera się zepsuła więc niedługo potem poszliśmy do domów. Na osobności pytam się o co chodzi, czy tak serio musiała zrobić takie coś dla 50zl. A ona "ciekawe z czego miałam zapłacić" i w bek, foch i pójście gdzie indziej. Ja nie wiem o co chodzi, ale analizuje te jej słowa. No i tak mi się skojarzyło, że zawsze dawałem jej mój portfel żeby schowała do torebki, a wczoraj wyjątkowo miałem w spodniach. Pomyślałem że jestem chyba przewrażliwiony i wszedłem na banku... TAK XDDD przez dwa miesiące ONA PŁACIŁA, faktycznie, ale z MOJEJ karty XDDDDDDDDDDD
#niebieskiepaski zawsze, ale to zawsze, kontrolujcie nawet najmniejszy ruch waszych konkubin...
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daox: no to w takim razie ja jestem dziwny. Nie wyobrażam sobie, aby nie sprawdzić historii wydatków w miesiącu lub nie mieć sygnalizacji wydatków z rachunku bankowego.
  • Odpowiedz
@tomekruslan: ja śledzę. Mam normalne konto w banku i przychodzą chmurki jak coś jest pobrane czy płacone kartą i nie płacę za to dodatkowo. Myslę, że zarabiam w miarę rozsądnie, ale nie wyobrażam sobie, aby nie sprawdzać wydatków w miesiącu.
  • Odpowiedz
@hubbus ja sprawdzam tylko z grubsza. Za większość rzeczy płacę kartą albo przelewem z konta i mam co miesiąc kilkadziesiąt transakcji, których nie chce mi się kontrolować. Ostatnio przegapiłem przelew z firmy na kilka stów.
  • Odpowiedz
@daox Ja np przeglądam historię konta podczas wrzucania wyciągu do budżetu - po pierwsze żeby sprawdzić czy w danych kategoriach mieszczę się w budżecie, po drugie żeby sprawdzić czy nie ma podejrzanych transakcji, bo trzecie żeby zweryfikować czy jakieś automatyczne obciążenie się "samo" nie odnowiło, jak to lubił robić Microsoft z Xbox Live. Nietypowe transakcje są automatycznie oznaczane w spreadsheecie, z kk raz mi zawinęli ponad kafla, wtedy się czujność przydała.
  • Odpowiedz
  • 0
chyba na Podlasiu

@Niewielka_Rzepka: Nie wiem ja spotkałem się z tym w UK, Hiszpanii, Grecji i w Polsce

Pajac całe życie w piwnicy i raz na miesiąc na pitce ze starymi to pokazuje, że wie wszystko
  • Odpowiedz
@Goronco: faken szzzziet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspaniała kobieta! Trzymaj się jej Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja swojej nawet prezentów nie robiłem, bo po co?
Zaraz by mi za nie hajs zwróciła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz