Wpis z mikrobloga

Dzisiaj urodziny obchodzi najlepszy piłkarz w historii polskiego futbolu, jeden z najlepszych napastników świata ostatniej dekady.
Cieszmy się, póki możemy cieszyć się jego grą bo długo może nie być u nas kogoś kto zbliży sie do jego poziomu.
Wszystkiego najlepszego Panie Piłkarzu!

#lewandowski #mecz #pilkanozna
Pobierz grzesiu_id - Dzisiaj urodziny obchodzi najlepszy piłkarz w historii polskiego futbolu...
źródło: comment_1597989041DKEfzNAgKsu5ybt5p3P94c.jpg
  • 72
@grzesiu_id: >najlepszy piłkarz w historii polskiego futbolu

,,Nie no panowie ale spokojnie. Ja zdobyłem trzecie miejsce na mundialu a Lewandowski co? Z grupy nie wyszedl. Ale Romek nie przerywaj...Lewandowski ma niesamowitych partnerow w srodku pola ktorzy tworza mu mnostwo okazji. Gdy ja gralem w Juventusie i Romie, futbol byl duzo trudniejszy, przypominam ze byly tylko dwie zmiany...Takze wstrzymalbym sie z tym "najlepszy" "
Pobierz ZielonyBazant - @grzesiuid: >najlepszy piłkarz w historii polskiego futbolu

,,Nie ...
źródło: comment_1598001815qcBEGU15kENSefqAfW51Uo.jpg
@teoria_wielkiego_przegrywu No wiem, nie pisałem tego w 100% na poważnie i spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale mimo to trochę mi przykro, że mało kto go wspomina, a niektórzy mówią o nim bardziej jako o folksdojczu (#!$%@?ąc od tego na ile jest to słuszne), niż o lisie pola karnego.
@teoria_wielkiego_przegrywu Poza tym, może nie będzie to w pełni trafne porównanie, ale czy nie jest to trochę jak pisanie, że Kozakiewicz jest dużo gorszym zawodnikiem od Liska, bo skakał 20 cm niżej? Nie wiem, czy zgodzisz się z takim stwierdzeniem.
W sporcie na przestrzeni lat zmienia się naprawdę dużo warunków wpływających na wynik i zawodnicy z dawnych lat zawsze mają trochę "pod górkę".