Wpis z mikrobloga

@ewaaaxxx: @Kazach_z_Almaty: @grzesiu_id: Nie było i prawdopodobnie nie będzie za naszego życia (obym się mylił) piłkarza, który od dekady strzela furę bramek w jednej z najlepszych lig Europy, dodatkowo za chwilę przegoni Raula Gonzaleza i zamelduje się jako 3 najlepszy strzelec w historii LM oraz jest wymieniany jednym tchem obok Messiego i Ronaldo. Nawet jeśli trollujecie to cieszcie się oglądaniem futbolu na najwyższym poziomie z Polakiem
  • Odpowiedz
@grzesiu_id: kiedy byłem dzieciakiem i graliśmy z kolegami w piłkę zwykłe naśladowaliśmy takich piłkarzy jak Shevchenko, Kaka, Ronaldinho, Klose, Ballack, Eto'o i wielu więcej. Gdybym dzisiaj był tym samym dzieckiem na pewno Lewandowski byłby moim ulubionym piłkarzem ()
  • Odpowiedz
@RedBaron: W czym jest lepszy Ibra? Bo jakoś statystyki mówią coś innego no chyba, że mówimy o kontrowersyjnym zachowaniu i strzelaniu goli spektakularnych co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@Zielony_Bazant: Nawet Jordan by nie wygrał mistrzostwa NBA gdyby nie partnerzy z drużyny. Lewy żyje z piłek i ktoś je musi dostarczyć. Jak wygrywaliśmy to lewy się zamieniał w pomocnika i dogrywał innym albo indywidualnie wygrywał mecz. Bez dobrej gry całego zespołu nie ma co szukać na mistrzostwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RedBaron: i dlatego szanuję bardzo chociaż piłka średnio mnie interesuje. Chłopak ciężko zapieprza na swój sukces i status, a rodacy nienawistnicy nie mogą tego przeboleć, że do czegoś facet doszedł.
Te zarzuty, że "bardziej biznesmen"... najlepiej, żeby wszystko przechlal, przećpał i totalnie się skundlił, licząc na stare lata na państwową emeryturę "za zasługi", co nie?
  • Odpowiedz
@RedBaron: Panie frustrat dobrze, że nie zajmujesz się tematem piłki profesjonalnie, a są do tego oddelegowani osoby z kompetencjami bo mielibyśmy marazm w piłce nożnej i ciągłe niezadowolenie. Już samy przykładem:"Nie umie krzyknąć" uświadomiłeś mi i reszcie, że jesteś imbecylem i to naprawdę mistrzowskim w swojej kategorii. Skasuj konto wyświadczysz innym przysługę bo takie teorie może wysnuć tylko z j e b.
  • Odpowiedz
@grzesiu_id: na pewno długo poczekamy na kolejnego o podobnym talencie, który to wykorzysta i się spełni w piłce nożnej. A miałem już stracha że Milik będzie jego następcą, na szczęście rozłożył się totalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz