Wpis z mikrobloga

  • 0
@i-marszi Właśnie chodzi o to że super wyglądają. Nie jestem pro, więc za bardzo mnie nie interesuje osprzęt :P Z tego co wiem Bianchi ma mocno zawyżoną cenę w stosunku do tego co oferuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuddelmuddel: fajen, widzę że nie tylko mi się podobają. Chociaż geometria Ari mi nie podchodzi. Zresztą do dziś sobie pluje w brodę, bo nie wziąłem Infinito, można rzec że za pół darmo.
  • Odpowiedz
@i-marszi: nie muszę znać żadnego przypadku. normalne marki może i też produkują w azji, ale mają poziom kontroli jakości na najwyższym poziomie, minimalne odstępstwo od normy w ramie czy innym komponencie i jest ona/ on do wyrzucenia. w chińskim no-namie może kontrola jakości istnieje, może nie istnieje. tak czy siak, cenię sobie swoje zdrowie na więcej niż te parę tysięcy.
już nie wspominam nawet o obsłudze klienta i ewentualnej gwarancji.
  • Odpowiedz
nie muszę znać żadnego przypadku. normalne marki może i też produkują w azji, ale mają poziom kontroli jakości na najwyższym poziomie


@Im_from_alaska: XDDDDDDDDDDDD k---a kup sobie typie takiego nowego tarmaca za 11k frameset i oddaj go do planowania, jak zmierzą Ci otwór suportu po lewej i prawej stronie, to powiedzą, że chyba ktoś po pijaku to robił XDDD

  • Odpowiedz