Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuja66: a jest szansa (pytam się bo nie wiem) czy dziecko też może być ślepe? Bo jak tak to czysty idiotyzm, jak nie to wzruszające co napisał
  • Odpowiedz
@wielki_powrot_fiuta_z_utah: oczywiście, że się da, kosztem innych. Co jest egoizem^2

@zjawam: zajebista perspektywa, masz osobę niesamodzielną, której trzeba pomagać i ta osoba robi kolejną niesamodzielną osobę, której trzeba pomagać. Koniec końców jako jedna z tych osób "które mogą pomóc" masz do opieki 2 osoby
  • Odpowiedz
@pawel_je: Ma ślepotę nabytą, więc nie.

@kaaban: Nie wiem czy niesamodzielną osobą można nazwać kogoś, kto sam chodził na uczelnię, sam chodził do sklepu, sam gotował szamę. Jasne były i są rzeczy w których potrzebował pomocy, ale tak to już jest na świecie, że czasami każdy potrzebuje pomocy, nie da się samemu wszystkiego robić. Niesamodzielność osoby którą "zrobił" nie trwa wiecznie, od pewnego momentu małych człowieków się wychowuje
  • Odpowiedz
@Wuja66: Marcin jest zajebistym człowiekiem, przesłuchałem wszystkie jego audycje na weszlo.fm. Nigdy nie sądziłem, że mnie to wkręci, a tu się okazało, że jego nomen omen spojrzenie jest na tyle świeże, że to było coś innego.

No i podoba mi się jego otwartość na to. Jak czuje, że rozmówca usilnie stara się nie używać jakichś standardowych zwrotów typu "no, ale to chyba wszyscy widzieliśmy", to odpowiada też powiedzonkami mającymi aspekt
  • Odpowiedz
@Wuja66:

wykopowa komisja ds. rozpłodowości osób niepełnosprawnych wydaje zgodę osobie "Kapitan reprezentacji Polski osób niewidomych" na wychowywanie nielegalnie spłodzonego przez osobę niepełnosprawną dziecka szt. 1 do czasu aż NIEZBĘDNE będzie spojrzenie (hehe) na dziecko np. jak się zakrztusi, albo jak będzie większe i wbiegnie pod samochód.


Wykop to jednak jest studnia bez dna
  • Odpowiedz