Wpis z mikrobloga

zajebista perspektywa, masz osobę niesamodzielną, której trzeba pomagać i ta osoba robi kolejną niesamodzielną osobę, której trzeba pomagać.


@kaaban: Ale tak będzie przez ile? 3-8-14 lat? Poza tym, on tego dziecka nie ma sam, więc to raczej świadoma decyzja partnerki i jego otoczenia (ich rodziców itp), które już mu pomagało do tej pory i będzie pomagało jego synowi.
  • Odpowiedz
@kaaban: akurat trafiłeś na zlot ludzi którym nie można powierzyć pieczy nad rybką (nawet plastikową), przykro mi.

To nie on wychowuje dziecko tylko matka.

Ona urodziła to dziecko w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pierorzek: wejdź na jego Twittera, sprawdź na Youtube jego występy w różnych programach, bo w kontekście jego funkcjonowania żałośnie brzmią takie komentarze. Z-----i jesteście potwornie. Chciałbym poznać Ciebie i innych piszących tu w tym samym tonie na żywo- to musi być ciekawe zjawisko
  • Odpowiedz
Jest pytanie: czy na najbliższe ME lub MŚ możemy wysłać jego i jego drużynę zamiast "reprezentacji" - oni mają nie tylko lepszą technikę ale takie serce do grania, że na 100% zajdą dalej.
  • Odpowiedz
Patrząc na niektóre komentarze to mam nadzieje, że część wykopków nie przekaże swojego materiału genetycznego dalej (dla dobra ludzkości). Lepszy kochający niewidomy rodzic niż widzący debil. Tyle w temacie. I jeszcze słowo do Marcina: mimo że nigdy nie przeczytasz tej wiadomości i nie zobaczysz uśmiechu na mojej twarzy wywołanego Twoim zdjęciem to serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się Twoim szczęściem brachu.
  • Odpowiedz
@Wuja66: z jednej strony piękne słowa, a z drugiej strony to dziecko już na starcie będzie musiało opiekować się ojcem a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: koleś, ale wiesz o tym, że potrzeba dwójki ludzi, aby zrobić dzieciaka? Może jego żona zgodziła się na taki układ? Może jest świadoma tego, co ją czeka, a wciąż wyraziła zgodę? I co? On nadal jest taki zły?

Ten facet to skrajny egoista Jak można skazywać dziecko na życie w takim układzie. Niewiarygodny złoczyńca. Ręce opadają.


@wierdo:
  • Odpowiedz