Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Czytałem że w tv z matrycą VA są jakieś słabe kąty widzenia. Pewnie ludzie na forach przesadzają. Mógłbyś sprawdzić czy siedząc na wprost bocznej ramki tv, jakieś 2, 3 metry od telewizora pogarsza się obraz?
@TheSznikers Dziękuję Ci bardzo, czuję się przekonany. Mibox pójdzie do kuchni. :)

A co do Ambilight, to jest to coś przez co uparłem się na Philipsa. Temat mi znany, przerabiany jako proteza najpierw na PC media center, a potem miboxem z zestawem lightpack, ale tam nie działa to do końca tak, jak powinno.

Dzisiaj w sklepie oglądaliśmy telewizory i żona trochę kręciła nosem na Philipsy. Dopóki nie zobaczyła takiego z włączonym Ambilightem.
@Niszczycielski_Muminek tańsze Philipsy seria 6xxx i 7xxx wykonane są dość tandetnie. Pewnie takie widzieliście w sklepie. Ten 8804 w sklepie już go nie zobaczysz a wykonany jest zdecydowanie lepiej, cieńsze ramki, elementy z aluminium, nawet bez ambi prezentuje się zdecydowanie lepiej niż niższe serie.
No i w domu ambi robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż jak stoi w sklepie, myślę, że małżonka będzie jeszcze bardziej podekscytowana ( ͡º ͜ʖ͡º
@TheSznikers dokładnie. Zaczęło się od 6754, potem przeszło na 7855. Ogólnie wyszło jak z każdym kupowanym sprzętem: założenie było max 1500, a skończyło się prawie na 3k. ¯_(ツ)_/¯

No i w domu ambi robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż jak stoi w sklepie, myślę, że małżonka będzie jeszcze bardziej podekscytowana ( ͡º ͜ʖ͡º)

To dobrze rokuje, bo TV ma stać w sypialni. ( ͡° ͜ʖ ͡