Wpis z mikrobloga

@TheSznikers Mam. ()
Dzisiaj przyszedł. Za dużo się nie pobawiłem, bo dużo czasu zajął mi montaż (a raczej demontaż starego ekranu). Po przesiadce z 6-letniego TCL 46" FHD - zupełnie inny świat. Nieszczególnie się wcześniej interesowałem tematem HDR w filmach, ale dzisiaj jak włączyłem w zaciemnionym pomieszczeniu jakiś tam losowy film z netflixa i słońce wychodzące zza góry poraziło w oczy w połączeniu z rozświetleniem
  • Odpowiedz
  • 0
@Niszczycielski_Muminek Basik faktycznie mógłby być głębszy ale dali tyle ile mogli, podobno powodem takiego zestrojenia jest zniwelowanie wibracji. Zobacz że głośniki z tyłu są zamontowane na dodatkowej amortyzacji.

Wiesz co aż sam sprawdzę ale u mnie chyba nie widać różnicy między mi boxem a TV tu i tu jest ostro ale aż dzisiaj spojrzę dokładnie. Też miałem aktualizacje na starcie.
  • Odpowiedz
@TheSznikers

@Niszczycielski_Muminek Basik faktycznie mógłby być głębszy ale dali tyle ile mogli, podobno powodem takiego zestrojenia jest zniwelowanie wibracji. Zobacz że głośniki z tyłu są zamontowane na dodatkowej amortyzacji.


Wiem, przeczytałem chyba cały polski internet na temat tego TV. :) TE Membrany o dużym skoku to po to, żeby więcej powietrza zbierał i dźwięk był głębszy. Tak, czy inaczej, polecam pobawić się własnymi ustawieniami w korektorze, można wycisnąć więcej.
  • Odpowiedz