Wpis z mikrobloga

  • 1
@programista1992: Jeśli byłaby to prawda, a remaster się udał, plus dokonanoby kilku poprawek, takich jak np. większą skrzynka, to diablo 4 w ogóle nie byłoby potrzebne.
  • Odpowiedz
@sebsossj: Kupiłem laptopa. Dobry procesor, 8 GB RAM-u, dobra karta graficzna, dysk 1 TB. Z początku chodził zajebiście, po roku zwolnił, więc dodałem 8 GB RAM-u co dało w sumie 16 GB i dysk SSD na złączu M.2 256 GB i kurna jak rakieta. W życiu nie odczułem takiej różnicy.
  • Odpowiedz
@sebsossj: Buduj kompa za 5k i graj w Heroes 3. Tymczasem pro gamerzy z tosterem ledwo ciągnącym CSa 1.6 szukają już w necie jak odpalić Cyberpunk'a 2077 xD
  • Odpowiedz
@sebsossj: a guzik. Bo #homm3 instalowałem na współczesnym kompie wczoraj (syn lvl7 sobie pogrywa!), ssd nvme i ... kurde to wcale nie chodzi jakoś rewelacyjnie, wczytywanie jakby nadal z HDD zapyziałego..
  • Odpowiedz
@Red_u: Przykre to troche jak utalentowani goscie kombinuja na turnieje z pulą 500 dolarów a taki rockalone co pol zycia gra udaje kamien w kazdej grze, zawsze ostatni w tabeli na swoim kompie za 30k pln otrzymanym w prezencie od producenta za mile slowo. Te roje, rocki, tivolty i inne zagajmery no żaden progres, czlowiek ogladal ich lata temu w gimnazjum, przez ten czas tyle sie zmienilo a oni jakby w
  • Odpowiedz