Wpis z mikrobloga

@ania_szlezak: Tak wiem, już przeczytałem jaką linię obrony przyjęłaś z tą twarzą. Przyjmijmy że niby ci wierzę, ale w ogóle nie odnosisz się do pozostałej konstrukcji tego profilu, obróbki zdjęć żywcem jak ze scen jakiegoś netflixowego serialu, wzrostu i pozycji społecznej twojego alter ego. To też rozumiem wyszło tak przypadkiem? No przykre to jest po prostu i w ogóle nie do obrony, że masz takie wymaksowane wymagania dehumanizując de facto większość
@Kosmiczny_pies_Kazak: Czekam jak to samo zrobi ze wzrostem 175, informatykiem co nigdy nie był w związku, zakolami i brakiem zarostu. Oczywiście, że nie zrobi, bo nie chce obrzydzić gustów estetycznych swoich widzów. Jestem obrzydzony tym filmikiem do granic.


@2-aminopirydyna: Ten sam profil z opisem 175cm straciłby polowe, jak nie więcej, matchy. Potem z prawnika zmiana na jakiś mniej "prestiżowy" zawód, na przykład w ogóle nie podawać, i z matchy by
@ChadimusPrzegrywus: Ania zaproponowała combo w jedną stronę, ja proponuję w drugą. I tak zostawiam jeszcze szanse, że wpadną golddiggerki, bo dobry informatyk równa się piniundz. Niestety to by groziło delikatnym przemyceniem myśli do mainstreamu, że większość facetów powinna sobie odpuścić rynek matrymonialny a solidarność jajników nie pozwoli jej by by fanki straciły źródła darmowej atencji.
@eragonn14: Wiem o tym, i nie uważam typa za giga chada z twarzy jak co niektórzy. Jest dość dobry ale raczej mocne 7/10.
Bez wzrostu i ekskluzywnego zawodu na Tinder to za mało.

Edit: Chociaż w sumie jak dłużej na niego patrzę, to jednak coraz lepszy mi się wydaje X D(no homo)
@ChadimusPrzegrywus
7/10 to nie jest wyczyn? Weź pod uwagę że około 15% mężczyzn jest ocenianych jako 7 i wyżej.
Potem weź pod uwagę że jedynie 16% populacji mężczyzn ma wzrost powyżej 185cm.

Zakładając że wzrost ma wpływ na ocenę atrakcyjności to możemy założyć że tylko 6% populacji mężczyzn spełnia warunek punktacji i wzrostu.

Weź do tego dolicz że jest to prawnik i musi być wolny i powstaje złoty gral w śród mężczyzn,
@womendown: Boże jaka ona jest głupia.
1. Jeśli jesteście facetem to weźcie swoje zdjęcie i każcie apce FaceApp przerobić je na faceta. Apka tego nie wyłapie że przerabia faceta na faceta i zrobi jeszcze bardziej męską twarz xD. Podobnie jak przerabiacie kobietę na kobietę to cechy twarzy robią się sporo delikatniejsze xD. Ja np po "przerobieniu się" na faceta wyglądam sporo lepiej xD.
2. Prawnik czyli osoba bardziej ekstrawertyczna niż np
@Felixu:
#!$%@? to ja już nie wiem co mam o sobie sadzic. Zdecydujcie się na jakiś archetyp bo nie wiem czy mam brzydki ryj czy ponadprzeciętny xD.