Wpis z mikrobloga

@Johnnysinspolscyfani: prawnik, więc duża szansa na wysokie zarobki- profit u faceta
dobry przekształcony ryj z dobrym gęstym zarostem- również profit
no dziwne, że atrakcyjny profil ma dużo par
Mogłaby zrobić profil z Krzysiem 25 letnim absolwentem politologii ze wzrostem 170 i ryjem 4/10 ciekawe jaki efekt byłby wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@womendown: eksperyment społeczny z prawnikiem chadem ma udowadniać że łatwo jest coś zdziałać na tinderze... przypomina mi to moją pewną randkę właśnie z tindera, która twierdziła, że nie leci na hajs "bo teraz każdy facet w większym mieście minimum 5 tysięcy na rękę ma"
  • Odpowiedz
@womendown: xDDDD kobiety sa jeszcze glupsze niz myslalem.

Dała profil przystojnego gościa, ktory ma powyzej 185cm czyli strzelam wiecej niz 85 proc populacji, ma 29 lat czyli mlody-dojrzaly, w dodatku jest prawnikiem. I zdziwiona, ze jak wszystko brała w prawo to jej wpadalo xD

Dobry eksperyment to by byl sredni gosc, ze 176cm, praca typu handlowiec i zwykla gęba
  • Odpowiedz
Plusujcie mój komentarz "Brawo Aniu genialny odcinek , a teraz spróbuj z łaski swojej zrobić konto normalnego, przeciętnego faceta i nagle znajdziesz się w totalnie innym, chorym dziwnym świecie :) Nawet jestem gotów zaproponować Ci challenge i dam Ci swoje fotki :) Gotowa na wyzwanie? :) " Ciekawe czy taka cwana i podejmie wyzwanie :D
  • Odpowiedz