Wpis z mikrobloga

@ania_szlezak oprócz wymienionych pod filmem wskazówek dotyczących profilu pomyśl nad lokalizacją: w dużym mieście łatwo nałapać przypadkowych matchy, spróbuj się w mieście powiatowym gdzieś w północno-wschodniej Polsce :D
@ania_szlezak: cool, wyluzowana, kompletnie pozbawiona trzeźwego osądu rzeczywistości. Więcej nie będę ekstrapolował z tego, co widzę, choć mógłbym. To pewnie to larwalne stadium między nieintencjonalną materialistką z zupełnym odklejeńcem, który w 30+ nie patrzy na nikogo, kto nie posiada samochodu wskazującego jakiś poziom splendoru.

Oto wykrystalizowana p0lka - choć miła, bo musi być miła, to odklejona, żyjąca w świecie fantazji.
@Armetus: jeden wyrzeźbiony gościu na fb pisał, że w co drugim matchu na tinderze laska pisze, że chce układu FWB z nim. Darmowy, regularny seks za darmo z wieloma ładnymi dziewczynami :D Masakra. Coś niewyobrażalnego.

@ania_szlezak: cześć! Faktycznie Mirki mają trochę racji, z tego eksperymentu mógł wyjść bardzo fajny i prawdziwy obraz pozycji mężczyzn w świecie randek, ale zmarnowałaś potencjał. Tylko obraziłaś facetów i zabetonowałaś stereotypy . ;(
Czy będziesz
@ania_szlezak: dzięki. Chętnie wtedy obejrzę, bo przykładowo sam mam konto na badoo, tinderze i opłacałem nawet do niedawna okcupid. Na tinderze z tysiąc kobiet dałem na prawo (jak nie więcej) i nic z tego nie miałem. NIC. Nawet robiłem sobie kilkudniowe szybkie przewijanie profili w prawo, nie patrząc na zdjęcia czy opisy aż do zablokowania dziennych lajków. Zmieniałem zdjęcia, opisy, radziłem się znajomych i randomowych dziewczyn - to nic nie daje.
@ania_szlezak: czekam na eksperyment z gościem o przeciętnej urodzie, wzrostem między 170-175 cm i pracujący w przeciętnym zawodzie a nie kojarzącym się z wysokimi zarobkami. Wtedy odda to bardziej realny obraz tego co się dzieje w świecie tinder i badoo.
Edit: może zrób sondę ze zdjęciami tutaj na wykopie, niech sami zainteresowani wybiorą? To jest w sumie fajny pomysł.


@smallboobslover: to jest BARDZO ZŁY pomysł. Jak już to poradź się jakiegoś zawodowego fotografa.
Bardzo dobry eksperyment, czepiacie sie, ze facet wykształcony i przystojny, i taki super. Teraz pomyślcie dlaczego wy tacy nie jesteście, w wiekszości osoby, które wyzywają pewnie będą otyłe, pryszczate, z niemodną fryzurą, w nierozwojwej pracy i tak dalej. Wy pewnie gdy zobaczycie kobiete o podobnych cechach też nie będziecie mieli ochoty z nia pisać. Poza tym jak desperaci dajecie wszystkie dziewczyny w prawo co sprawia, że tinder działa w taki sposób, że
@terwer358: Studia tak, aplikacja - zależnie od izby czy rady, generalnie w adwokackich więcej osób olewają (kontrola rynku, a nie faktycznych kompetencji, dzieci z prawniczych rodzin, znajomych władzom mają tam eldorado...), ale egzaminu zawodowego (bez kontrolowanych przecieków dla "wybranych" znowu..) nie oszukasz.
Kobiety sikają hormonami szczęścia na myśl o prawnikach - bo to kojarzy się z władzą i zasobami, a na myśl o lekarzach - bo to kojarzy się tak samo