Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam wyższy poziom kukoldztwa i trochę #logikarozowychpaskow . Wcześniej miałem bana, więc dopiero teraz opisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Początek żniw, mój stary jedzie kombajnem w pole (prawilnie zdjęty heder, żeby nie było). Musi przejechać przez mały, ale mocno zatłoczony mostek nad torami. Dojeżdża i czeka. Stoi chyba z 5 minut i w końcu trafia się okienko, więc rura na most. Jest w połowie, gdy na most ładuje się jakaś paniusia prawdopodobnie z płaskostopiem mózgu. Paniusia ma znak B-31, więc ładuję się bezprawnie na most. Staje na środku, wysiada i z uśmiechem na ustach "i co teraz". Stary już, gotuje, ale delikatnie tłumaczy, że widziała, że kombajn jest na moście, więc nie powinna wjeżdżać. Panusia stojąc przed samochodem potrzebuje paru minut na przetrawienie co się właśnie stało, a przypominam, że most sam w sobie jest dość zatłoczonym przejazdem, więc zaczynają się robić kilkusetmetrowe korki z obu stron xD W końcu dotarło, że jednak musi się cofnąć. Oczywiści przy wsiadaniu do auta głupie komentarze, że łuna bidna i musi zjechać. Zaczyna się cofanie (jakieś 15 metrów) które trwa kolejne ze dwie minuty, bo paniusia i w tym nie jest najlepsza. Ufff, udało się. Stary może zjechać i odblokować ludziom przejazd, ALE... za mostem chce zjechać w lewo w boczną drogę, bo dalej blokuje drogę pojazdom za nim i wtedy pojawia się ON, Białorycerz #cuckold, stojący kilka samochodów dalej, ale widzący jak straszny rolnik kazał biednej miastowej pani usunąć się przed potężnym kombajnem. Co robi? Staje na środku skrzyżowania i blokuje zjazd kombajnu ze skrzyżowania i wypuszcza kilka samochodów z drogi podporządkowanej, które mogłyby chwilę poczekać. Korki z obu stron po horyzont xD I na tym mogłoby się zakończyć, gdyby nie to, że #cuckold postanawia otworzyć okno i zadać filozoficzne pytanie o to jak ojciec mógł się nie usunąć biednej pani w osobówce? xD Masa krytyczna zostaje przekroczona i stary puszcza wiązankę błaznowi uświadamiając mu, że #!$%@?ł całe skrzyżowanie (chociaż myślę, że brakło dosłownie kilku sekund, żeby dostać oklep od kogoś stojącego w korku). Kukold cały czerwony opuszcza wzrok, zamyka okno i odjeżdża. "Damy", której honoru bronił już nigdy nie spotka. Kurtyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #rolnictwo #heheszki #bekazpodludzi
  • 6