Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
Moderacja na tym portalu to przykry żart. Ludzie( w tym ja) banowani są za napisanie kilku słów **_PRAWDY_** na temat pewnej grupy społecznej.

Ja rozumiem, że macie jakieś tam swoje poglądy itd. ale zanim zaczniecie wprowadzać na tym serwisie regulamin w którym jedynym dozwolonymi poglądami będą poglądy lewackie (nie lewicowe, lewicowcy się wstydzą lewaków) to zastanówcie się dlaczego z roku na rok spada wam liczba użytkowników i zapewne zyski. Bo przecież to nie ma nic wspólnego z tym, że panuje tu cenzura a moderacja ramię w ramię z jedną grupą uczestniczy w politycznych wojenkach na tym serwisie.

Wszyscy dobrze wiemy który moderator jest odpowiedzialny za jakość tego portalu. Dziś macie tu ściek najgorszego sortu siedzący cały dzień na discordzie i zwołujący się do zakopywanie, wykopywania czy zgłaszania użytkowników.

Znając życie za kilka dni dostanę perma bo przecież trzeba się pozbyć tego złego prawaka który często ląduje w gorących ze swoimi wpisami. Ja dostanę bana, kilka innych osób dostanie bana ale i tak wam to nic nie da. Przyjdą kolejne osoby, może nawet bardziej zaangażowane od nas i dalej będziecie mieć łatkę ludzi którzy banują za poglądy i za wpisy o tęczowych.

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazmoderacji #konfederacja #
S.....j - Moderacja na tym portalu to przykry żart. Ludzie( w tym ja) banowani są za ...

źródło: comment_1597631172thVBXsgb2QasjNtjP8NGon.jpg

Pobierz
  • 58
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@szalony_kundel_lenina: a kto mówi o jakimś wyzywaniu? Ja dostałem bana na ponad 2 tygodnie za to, że napisałem wpis o tym co robiły tęczowe lewaki podczas marszu powstania Warszawskiego.

Tylko ślepy albo głupi na widzi cenzury na wykopie. Zobacz ilu ludzi zostało zbanowanych i ile znalezisk usuniętych przez ostatni miesiąc. Wszystko to łączy jedno...temat LGBT.
@SynTwojejStarej takie dywagacje na zasadzie zbanowali mnie, mój wpis był 100% legit trust me, są nic nie warte.
Nawet nie pokazałeś wpisu za którego dostałeś bana. Skąd mam wiedzieć że tam była jakaś wspomniana PRAWDA?

I jeszcze jedno, piszesz "kilka słów prawdy", a na koniec że moderacja banuje za poglądy. Poglądy a prawda (fakty) to jednak dwie różne sprawy, których mieszankę nigdy nie wychodzi na dobre.
@SynTwojejStarej ten portal umiera, bo jest tu mało kobiet. I nie będzie ich więcej jak będziesz wrzucał znaleziska o tym, że cywilizacja umrze, bo dwóch gejów chce być razem. Kobiety są bardziej empatyczne jeśli chodzi o innych ludzi i ich szczęście. Zaś geje są jedynymi mężczyznami, których się nie boją, nawet w lesie w nocy. A ty tak. Stary bądź poważny, która się zainteresuje taką tchórzofretka?
ten portal umiera, bo jest tu mało kobiet. I nie będzie ich więcej jak będziesz wrzucał znaleziska o tym, że cywilizacja umrze, bo dwóch gejów chce być razem. Kobiety są bardziej empatyczne jeśli chodzi o innych ludzi i ich szczęście. Zaś geje są jedynymi mężczyznami, których się nie boją, nawet w lesie w nocy. A ty tak. Stary bądź poważny, która się zainteresuje taką tchórzofretka?


@grejfrut: xD
@szalony_kundel_lenina: To są te same wypopkowe prawiki konserwowe, które wczoraj przy ponad 700 wykopach wbili na glowna pocięty wywiad, w którym niby dziennikarz onetu dopuszcza się manipulacji. Wystarczyło ogladnac PIEC sekund po wstępie, by pseudo rzecznik sam przyznał się, ze faktycznie idą z hasłami „stop uciskowi lgbt”. Ale prawikowi wypopkowemu wystarczy pocięty materiał by zacząć szkalowac dziennikarza i się onanizować wzajemnie jaki ten niemiecki łonet zły. #bekazpodludzi