Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 326
Moderacja na tym portalu to przykry żart. Ludzie( w tym ja) banowani są za napisanie kilku słów **_PRAWDY_** na temat pewnej grupy społecznej.

Ja rozumiem, że macie jakieś tam swoje poglądy itd. ale zanim zaczniecie wprowadzać na tym serwisie regulamin w którym jedynym dozwolonymi poglądami będą poglądy lewackie (nie lewicowe, lewicowcy się wstydzą lewaków) to zastanówcie się dlaczego z roku na rok spada wam liczba użytkowników i zapewne zyski. Bo przecież to nie ma nic wspólnego z tym, że panuje tu cenzura a moderacja ramię w ramię z jedną grupą uczestniczy w politycznych wojenkach na tym serwisie.

Wszyscy dobrze wiemy który moderator jest odpowiedzialny za jakość tego portalu. Dziś macie tu ściek najgorszego sortu siedzący cały dzień na discordzie i zwołujący się do zakopywanie, wykopywania czy zgłaszania użytkowników.

Znając życie za kilka dni dostanę perma bo przecież trzeba się pozbyć tego złego prawaka który często ląduje w gorących ze swoimi wpisami. Ja dostanę bana, kilka innych osób dostanie bana ale i tak wam to nic nie da. Przyjdą kolejne osoby, może nawet bardziej zaangażowane od nas i dalej będziecie mieć łatkę ludzi którzy banują za poglądy i za wpisy o tęczowych.

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazmoderacji #konfederacja #
źródło: comment_1597631172thVBXsgb2QasjNtjP8NGon.jpg
  • 58
@SynTwojejStarej chłopie, mam tu konto od pierwszego tygodnia istnienia tego serwisu (w tym trzy pierwsze zbanowane). Kiedyś to była brama internatu, może pamietasz. Nie potrzebne było przeglądanie portali czy innych stron, poranna prasówka zawsze od wykopu i było OK.

Potem zrobiła się z tego propagandówka kucy. Teraz to największe szambo nacjonalistów, szowinistów, homofobów, antysemitów, rasistów. Codziennie masz wykopy i Mirko zasrane dosłownie wszystkim co powyżej. Codziennie, od minimum trzech lat. Wystarczy wrzucić
@SynTwojejStarej: Powiem szczerze, ze będąc centrystą wieloktrotnie natykam się na wypow8edzi prawicowych aktywistów które są skrajnie niesprawiedliwe i niezgodne z faktami. Nie wiem dlaczego taki Paul J. Watson często łapie za argumenty które nie są potwierdzone a pozniej np blokuje swoich rozmówców albo usuwa korygujace go komentarze. Nie twierdze ze Twoje działania są podobne bo nie mam czasu na analize Twoich znalezisk - zwlaszcza ze są usunięte. Zauważam tylko tendencje do