Wpis z mikrobloga

Ja się tylko modlę, aby żaden z białostockich wandali nie dowiedział się o istnieniu czegoś takiego jak kwas masłowy/hukinol. Jest to preparat który powoduje smród niemal niemożliwy do usunięcia, a rozlany wewnątrz samochodu sprawia, że nadaje się on już praktycznie tylko na złomowanie, bo usuwanie smrodu potrafi kosztować więcej niż sam samochód. Zapach kwasu masłowego jest 60 razy bardziej wyczuwalny niż zapach czystego siarkowodoru i 750 razy bardziej niż masa kałowa.
Tenże preparat jest dostępny do kupienia nawet na Allegro i wystarczy już tak niewiele jak kilka mililitrów i wlanie tego do woreczka pozostawionego pod bramką lub nie daj Boże wylanie na Passata bożego.
Dlatego proszę, aby nikt tego nie robił, bo przecież nie chcemy aby pan Kononowicz wpadł w kolejną histerię.
Pozdrawiam!
#kononowicz
z.....e - Ja się tylko modlę, aby żaden z białostockich wandali nie dowiedział się o ...

źródło: comment_1597584966jmdsFgk4otmpy2Lai59nRW.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@psznarbkabombaska: kiedyś dotknąłem mokrej od tego syfu butelki. Ręka śmierdziała mi po tym przez 2 dni, mimo że ją szorowałem prawie do krwi. Gdyby majorowi rozlał ktoś to na łeb to by musiał się na łyso opitolić łącznie z brwiami
  • Odpowiedz
@analboss: kononowi raczej ozonator by wystarczył, bo by się przyzwyczaił do smrodu
normalny człowiek by kuł ściany i parkiet, meble też do #!$%@? te które przesiąkły smrodem. Zdarzały się akty wandalizmu gdy ktos to rozlał np. w restauracji to straty wynosiły po 20 tysięcy złotych
  • Odpowiedz
@ziomale nie oglądam patostreamow. Dlaczego chcecie atakować Kononowicza? Moja wiedza o nim kończy się gdy kilka lat temu Wykopki robiły na niego zbiórkę i pojechali dać mu paczkę prezentów
  • Odpowiedz
U mnie w mieście w zeszłym roku wpadły dwie osoby do restauracji sushi (jednej z lepszych w Polsce IMO) i rozlali po lokalu. Zamknięte mieli z pół roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz