Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu #niebieskiepaski skarży się na to, że #rozowepaski na tinderze odpisują im półsłówkami i po długich przerwach. No cóż odpowiedźcie sobie samo szczerze przed sobą, czy nie macie tak czasami, że #!$%@? was że średnią dziewczyna, która niby nie jest brzydka, ale w sumie to macie jeszcze innego macha z ładniejszą i to na na nią liczycie bardziej? Jako, że dziewczyny dostają o wiele więcej dopasowań niż faceci i #!$%@?ą się prawie z każdym kogo przesuwają w prawo to u nich takie sytuacje są o wiele częstsze.

Jeżeli masz średnią mordę to jest spora szansa, że oprócz Ciebie laska ma parę z kimś dla niej przystojniejszym. Przy dobrych wiatrach może nawet się trafił ktoś pokroju Klaudiusza. W takiej sytuacji to oczywiście on ma priorytet w rozmowie.

Sam przez lata popełniłem ten błąd i mimo, że widziałem że rozmowa idzie ciężko to pisałem i próbowałem dalej. Oczywiście jak możecie się domyślić, efekt był bardzo słaby, o ile tam czasem udało się umówić na spotkanie to średnia morda +introwertyzm i brak dynamizmu sprawiały, że na jednym spotkaniu się kończyło.

O wiele inaczej wyglądało to kiedy od razu było widać że podobam się dziewczynie, kiedy pisała mi, że jestem przystojny itp. Wtedy okazywało się to co mówię jest nagle ciekawsze, a moje żarty są śmieszniejsze.

Dlatego właśnie #looksmaxing to podstawa. Musicie przede wszystkim spodobać się z wyglądu dziewczynie wtedy też nie będzie Was olewać. Idąc ulicami mam wrażenie, że wielu facetów nie wykorzystuje swojego potencjału w wyglądzie. Uwierzcie nawet jeśli wydaje Wam się, że jesteście nieatrakcyjni możecie sporo zmienić siłownią, dobrym barberem, ciuchami,
wizytą u kosmetyczki, a w niektórych przypadkach operacją plastyczną.

Jest jednak jeszcze coś o czym warto wspomnieć, a o czym wielu teoretyków wyglądu zapomina. To nie jest wcale tak, że każdej kobiecie podoba się tylko jeden typ mężczyzny. O ile taki Brad Pitt będzie dla każdej kobiety przystojny to jeśli chodzi o facetów 4-7/10 według ogólnych standardów urody oceny według różnych kobiet mogą się znacząco różnić. Sam wiem po sobie, że mój ryj budzi często skrajne emocje i są kobiety dla których jestem brzydalem jak i Chadem.

W każdym razie jeśli chcecie to odnieść sukces na portalach randkowych musicie wykorzystać swój potencjał, jeśli poprawcie swój wygląd to zobaczycie, że nagle rozmowy się bardziej kleją, bo to właśnie od waszej mordy zależy to czy rozmowa się klei. W drugiej kolejności liczy się Wasz status społeczny. Managerka z korpo nie umówi się z kimś kto pracuje fizycznie (chyba, że jest modelem albo piłkarzem ;P). Na trzecim miejscu dynamizm, ale to trudniej poprawić niż wygląd. Przede wszystkim looksmaxing!

#przegryw #twnogf #randki #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #tinder #badoo #wyglad

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f392781e3135a007e5a0ac3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 39
@choochoomotherfucker: W sumie to czytanie @xydeN-: robi się nawet zabawne i urocze:) Swoją drogą, po czym ktoś ma rozpoznać ile ta druga osoba zarabia? Po czym widać, że ktoś zarabia 3k, inny 5.5k, a inny 10k? :) Zdajesz sobie sprawę, że niektórzy co zarabiają mało kupują sobie co się tylko da, żeby wyglądać na bogatszych? I jasne, niektóre laski się na to łapią...tępe laski, bo mądre łatwo to rozszyfrują. Mam
NiebieskiStaruch: @MatiKosa: @choochoomotherfucker: sam fakt, że taki młody chłopak tyle czasu poświęca na czytanie tych damsko-męskich wątków na wykopie, no przecież to jest rycie sobie bani na własne życzenie. Ja to jestem starym prykiem i przez palce patrzę na te wysrywy, bo mogę porównywać to rzeczywistych sytuacji, które miały miejsce w życiu i zgadzać się bądź nie (przeważnie nie( ͡° ͜ʖ ͡°)) z mądrościami wykopków.
Czytają to potem takie młode chłopaki, wierzą w to wszystko i zamieniają się w takich przegrywów-mizoginów.


@choochoomotherfucker: myślę, że nie ma tu zbyt wielu prawdziwych mizoginów, wiele osób po prostu w taki sposób z siebie upuszcza frustrację, że jebnie jakiś wpis o #p0lka czy ponarzeka na rynek świń, ale czy rzeczywiście naprawdę nienawidzą kobiet?
Ale sugerowanie, że ktoś przeczyta na wykopie, że loszki złe i bazując na wykopowych opiniach rzeczywiście zmieni
@AnonimoweMirkoWyznania: MatiKosa @choochoomotherfucker @TestoDepot @NiebieskiStaruch Zanim wgl zacząłem czytać wykop np te black,blue i red pille albo tag #przegryw i tak miałem już taką opinie o ich bez czytania tego wszystkiego i stety nic się nie zmieniło a jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym ,że są na tym świecie którzy maja takie zdanie o nich jak ja. Uwierz mi,że człowiek w moim wieku (lvl 19) nie ma sił,żeby jak to napisałeś
@xydeN-: Masz sporo racji w tym co napisałeś, bo rzeczywiście wszystko się popsuło w ostatnich latach, ale też nie ma co popadać w paranoję. Rób swoje, trzymaj się swoich wartości i postaraj się znaleźć kogoś o podobnych wartościach, ale też nie oceniaj ludzi nazbyt pochopnie bo to różnie bywa ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację. Boli mnie to,że jak ja w wieku 19 lat podjąłem decyzję o wyprowadzeniu się od rodziców i chcialem się usamodzielnić i mieć możliwość zarabiania pieniędzy dużo ponad minimalną dla własnej satysfakcji i z racji tego,że moze dzięki temu w końcu któraś z dziewczyn spojrzy na mnie,to się dowiedzialem,że laski mają to w dupie tak naprawdę i szybciej znajdę kogoś jak bede u rodziców niz jak sie i samodzielnie
@xydeN-: Niezależność zawsze jest punktowana, w sensie: kobietom podoba się gdy facet mieszka na swoim, to jest atrakcyjne, u ogarniętej laski zyskasz w jej oczach jako ktoś zaradny. Inna sprawa czy Twoja decyzja jest opłacalna, bo jak do wieku ~~ 24 lat (czyli mniej więcej do końca studiów) mieszkasz z rodzicami to też nie jest nie wiadomo co, a jednak odłożysz duuużo więcej na swoje mieszkanie/samochód. Ale skoro tak zrobiłeś to
Jak tak was czytam to w głowie mam obraz stada ckliwych #!$%@? co robią copy paste zachodnich ckliwych #!$%@?. Jak samo "maxowanie" wyglądu nie wydaje się być czymś złym tak to, jak do tego podchodzicie, to rzygać mi się na was chce. ;D
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem ci tylko tyle. Kasa, fajna bryka. Mozesz miec swietny wyglad, ktory z czasem przeminie a w warunkach polskich zaliczysz raptem kilka panien. z kasa masz szanse na wiecej, nie wierz w inne bajki. Mam znajomych chadow i babki im dorabiaja rpgi ze az mili, a oni to eubaczaja, bo wiedza ze g... mogą. Ale kasa latwo przywiążesz dziewuche. Ewentualnie zlapuesz następną.