Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu #niebieskiepaski skarży się na to, że #rozowepaski na tinderze odpisują im półsłówkami i po długich przerwach. No cóż odpowiedźcie sobie samo szczerze przed sobą, czy nie macie tak czasami, że #!$%@? was że średnią dziewczyna, która niby nie jest brzydka, ale w sumie to macie jeszcze innego macha z ładniejszą i to na na nią liczycie bardziej? Jako, że dziewczyny dostają o wiele więcej dopasowań niż faceci i #!$%@?ą się prawie z każdym kogo przesuwają w prawo to u nich takie sytuacje są o wiele częstsze.

Jeżeli masz średnią mordę to jest spora szansa, że oprócz Ciebie laska ma parę z kimś dla niej przystojniejszym. Przy dobrych wiatrach może nawet się trafił ktoś pokroju Klaudiusza. W takiej sytuacji to oczywiście on ma priorytet w rozmowie.

Sam przez lata popełniłem ten błąd i mimo, że widziałem że rozmowa idzie ciężko to pisałem i próbowałem dalej. Oczywiście jak możecie się domyślić, efekt był bardzo słaby, o ile tam czasem udało się umówić na spotkanie to średnia morda +introwertyzm i brak dynamizmu sprawiały, że na jednym spotkaniu się kończyło.

O wiele inaczej wyglądało to kiedy od razu było widać że podobam się dziewczynie, kiedy pisała mi, że jestem przystojny itp. Wtedy okazywało się to co mówię jest nagle ciekawsze, a moje żarty są śmieszniejsze.

Dlatego właśnie #looksmaxing to podstawa. Musicie przede wszystkim spodobać się z wyglądu dziewczynie wtedy też nie będzie Was olewać. Idąc ulicami mam wrażenie, że wielu facetów nie wykorzystuje swojego potencjału w wyglądzie. Uwierzcie nawet jeśli wydaje Wam się, że jesteście nieatrakcyjni możecie sporo zmienić siłownią, dobrym barberem, ciuchami,
wizytą u kosmetyczki, a w niektórych przypadkach operacją plastyczną.

Jest jednak jeszcze coś o czym warto wspomnieć, a o czym wielu teoretyków wyglądu zapomina. To nie jest wcale tak, że każdej kobiecie podoba się tylko jeden typ mężczyzny. O ile taki Brad Pitt będzie dla każdej kobiety przystojny to jeśli chodzi o facetów 4-7/10 według ogólnych standardów urody oceny według różnych kobiet mogą się znacząco różnić. Sam wiem po sobie, że mój ryj budzi często skrajne emocje i są kobiety dla których jestem brzydalem jak i Chadem.

W każdym razie jeśli chcecie to odnieść sukces na portalach randkowych musicie wykorzystać swój potencjał, jeśli poprawcie swój wygląd to zobaczycie, że nagle rozmowy się bardziej kleją, bo to właśnie od waszej mordy zależy to czy rozmowa się klei. W drugiej kolejności liczy się Wasz status społeczny. Managerka z korpo nie umówi się z kimś kto pracuje fizycznie (chyba, że jest modelem albo piłkarzem ;P). Na trzecim miejscu dynamizm, ale to trudniej poprawić niż wygląd. Przede wszystkim looksmaxing!

#przegryw #twnogf #randki #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #tinder #badoo #wyglad

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f392781e3135a007e5a0ac3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 39
  • Odpowiedz
Idąc ulicami mam wrażenie, że wielu facetów nie wykorzystuje swojego potencjału w wyglądzie. Uwierzcie nawet jeśli wydaje Wam się, że jesteście nieatrakcyjni możecie sporo zmienić siłownią, dobrym barberem, ciuchami

To nie jest wcale tak, że każdej kobiecie podoba się tylko jeden typ mężczyzny. O ile taki Brad Pitt będzie dla każdej kobiety przystojny to jeśli chodzi o facetów 4-7/10 według ogólnych standardów urody oceny według różnych kobiet mogą się znacząco różnić


@
  • Odpowiedz
CzarnyŻniwiarz:

Uwierzcie nawet jeśli wydaje Wam się, że jesteście nieatrakcyjni możecie sporo zmienić siłownią, dobrym barberem, ciuchami,

wizytą u kosmetyczki, a w niektórych przypadkach operacją plastyczną.

Czyli przemiana z niewidzialnego dla kobiet w niewidzialnego dla kobiet. Liczy sie wygląd geby, siłownia, barber i ciuchy to sprawy drugo, a nawet trzeciorzędne. Przy czym owszem o ile ktoś jest te 5/10 to zdecydowanie warto się tym zainteresować, ale bez oczekiwania spektuakularnych zmian w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stek bzdur. wieloletnie doświadczenie pokazuje że kobietom podoba się w zasadzie jeden typ urody. jeśli kobieta jest aktualnie z kimś innym, to jest to wynik wielu pozytywnych zbiegów okoliczności, oczywiście dla typa nie będącego przysłowiowym wysokim brunetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taka prawda ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka ,że na chłopa, który pracuje fizycznie żadna ładna dziewczyna nie spojrzy. Taki chłopak nie jest w stanie jej zapewnić życia na odpowiednim dla niej poziomie i zapewnić bezpieczeństwa itd. Chłopak pracujący fizycznie za te troszkę powyżej najnizszej może jedynie liczyć na jakąś brzydką i niechcianą laskę sprzątajacą klatki schodowe bo takiej wszystko jedno z kim bedzie,ale ważne ,że będzie. Przykro mi ,ale bycie dynamiczniakiem z minimum 5k+
  • Odpowiedz
OdległyPan: nie pieprzcie o tych brunetach z zarostach. Ok, wielu laskom się tacy podobają, ale nie wszystkim, ja tam na przykład wolę blondynów/szatynów bez zarostu i nie jestem w tym jedyna. Poza tym można mieć swój typ, a zauroczyć się kimś wyglądającym zupełnie inaczej.
To prawda, że genetyki się nie przeskoczy, ale podstawowym błędem wielu przeciętnie wyglądających gości jest zasłanianie się tym argumentem. A prawda jest taka, że większośc ludzi wygląda
  • Odpowiedz
WiedźmińskiMarzyciel:

A prawda jest taka, że większośc ludzi wygląda średnio, ale może sporo podbić swoją atrakcyjność poprzez ubiór, fryzurę i ogólne zadbanie.


To działa u kobiet, atakcyjność facetów określają cechy na które nie ma sie żadnego wpływu - wzrost, maskulinizacja geby i ciała, włosy. Troszkę można to podbić siłownią, ale już gadanie o barberze i ubiorze jest śmieszne. Dobrze zbudowany facet będzie wyglądał dobrze we wszystkim, przecietniak we wszystkim bedzie wytgladal
  • Odpowiedz
@xydeN-: Mam kolegę, który jest po technikum, zajmuje się naprawą aut, no zdecydowanie pracownik fizyczny, jest spory i silny, ale ma też brzuch, chadem go nie nazwiesz, ale jest bardzo sympatyczny. Nie wiem czy byś uwierzył jaką dziewczynę ma, fakt faktem, że mu się przyfarciło kosmicznie, ale pani z wyglądu 7.5-8/10 lekko. Znam paru z jego kolegów, nie wiem czym dokładnie się zajmują, ale naukowcami ani inżynierami to nie są, jeden
  • Odpowiedz
@MatiKosa: " Mam kolegę, który jest po technikum, zajmuje się naprawą aut, no zdecydowanie pracownik fizyczny, jest spory i silny, ale ma też brzuch, chadem go nie nazwiesz, ale jest bardzo sympatyczny. Nie wiem czy byś uwierzył jaką dziewczynę ma, fakt faktem, że mu się przyfarciło kosmicznie, ale pani z wyglądu 7.5-8/10 lekko. Znam paru z jego kolegów, nie wiem czym dokładnie się zajmują, ale naukowcami ani inżynierami to nie są,
  • Odpowiedz
@xydeN-: Miasto 50000 ludzi przy aglomeracji 1M ludzi. Wierzyć mi nie musisz, ja Ci mówię co widziałem osobiście:) I to ma sens, bo ci ludzie są na podobnym poziomie, więc czemu nie?
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Może tobie się wydaje,że nie jest chadem a ta laska to w sumie aż tak ładna nie jest xD No wm czemu nie,może dlatego ,że to nie ma sensu dla laski? Jak laska jest serio ładna to wybiera równie przystojnego faceta co ona sama i na tym samym poziomie materialnym co ona. Lasce nie opłaca się wgl brać jakiegoś mechanika po technikum z dodatku z brzuchem jak może wziac sobie
  • Odpowiedz
@xydeN-: Masz jeszcze 19 lat, jesteś młody i pod górkę sikasz, musisz jeszcze się nauczyć, że nie wszystko w życiu idzie zgodnie z jedną teorią. Gościu nie jest chadem i to zdecydowanie, jest po prostu fajnym gościem. Oboje mają za sobą przeboje w życiu, to też ich mogło połączyć. Ona nie ma żadnego wysokiego poziomu materialnego. Gość ma już w tym momencie własny warsztat i raczej ma sporo więcej niż 5.5k,
  • Odpowiedz
@MatiKosa: A no tak zapomniałem xD Wiek definiuje to co przeżyłeś i twoje doświadczenie życiowe i twoją dojrzałość,zapomniałem. Uj z tego ,że mam 19 lat? To znaczy,że nie dostrzegam tego jak to funkcjonuje bazując na moich obserwacjach otoczenia np typu nwm jak się dobierają ludzie z mojej rodziny dalszej albo dużo starszych znajomych grubo po 22 r.ż. ? Gościu serio jeżeli wiek więcej niż 19 lat definiuje u cb obeznanie ze
  • Odpowiedz
jesteś młody i pod górkę sikasz


@MatiKosa: xD Ale tak to wygląda niestety na tym portalu. Jest grupa ludzi, która w kółko wymyśla jakieś pierdoły, byleby zwalić wszystkie swoje niepowodzenia na kobiety/chadów/społeczeństwo itp., część trolluje. Czytają to potem takie młode chłopaki, wierzą w to wszystko i zamieniają się w takich przegrywów-mizoginów.
  • Odpowiedz