Wpis z mikrobloga

Całkiem ciekawa, nie jest bezstronnicza ale nie przekłamuje w jedną czy drugą stronę za mocno. Przeczytałem więc rozdano, udział bierze każdy. Jednak wysyłka na koszt zwycięzcy. Wyniki jutro po 21, udział bierze każdy który chce i potwierdzi to plusem.
#rozdajo #czytajzwykopem #ksiazki #historia #iiwojnaswiatowawkolorze
Pobierz picasssss1 - Całkiem ciekawa, nie jest bezstronnicza ale nie przekłamuje w jedną czy ...
źródło: comment_1597498760lgJmzgYjjTOGQyzW1Q8a5Y.jpg
  • 10
@Mortadelajestkluczem: właściwie przekłamanie jest w tym sensie że próbuje się usprawiedliwiać działania armi radzieckiej na terenach niemieckich. Tj gwałty rabunki itp. jednocześnie jest to dobrze opisane i z perspektywy czerwonoarmistów którzy plądrowali i tych którzy się tym brzydzili. Generalnie autor prawidłowo balansuje na krawędzi i mój zarzut może wydawać się na wyrost. Jestem po prostu Polakiem i takie mam odczucia, a to wpływa na odbiór książki. Czyta się ją bardzo przyjemnie,
@Kamikadze_z_chin: Książka opowiada o działaniach i perspektywie tych działań na froncie wschodnim. Od przyczyn wojny poprzez jej przebieg i odczucia żołnierzy i dowódców. Jeżeli szukasz specjalistycznej literatury to tutaj jej nie znajd6ziesz, ksiązka jest przyjemna i szczegółowo nie wchodzi w każdy aspekt tej wojny.