Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Mescuda: a przy konfiguracji, fotele z profilami kierowców po co płacić za to kasę. Teraz żałuję, chociaż ja nauczony doświadczeniem odsuwam i obniżam fotel bez wsiadania.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Ej - przecież wystarczy albo podejść że swoim kluczykiem, który zblizeniowo zostanie wykryty i fotel się ustawi, ewentualnie nacisnąć przycisk pamięci fotela
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: To nie są jakieś super samochody - taka opcja jest w VW. Są 2 kluczyki i każdy może być zaprogramowany tak że gdy podchodzisz fotel jest ustawiony pod ciebie. Plus dodatkowa pamięć w fotelach na przyciski
  • Odpowiedz
@Lofzug VW w moim wyborze ostatnio odpadały że względu na złą opinię o silnikach benzynowych, a zastanawiałem się nad scirocco, obecnie mam toyotę z manualna regulacją i renaulta w pełni elektrycznymi z pamięciami.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Znalazłem sposób- specjalnie krzywo przykręciłem prowadnice i teraz fotel bardzo ciężko chodzi i nagle się okazało że wystarczą 2 minuty (sic) aby stwierdziła "wiesz, teraz to nawet lepiej mi się jedzie bo tak jakoś łatwiej pedały się naciska, wcześniej z gazu na hamulec ot tak bokiem musiałam stopę dać..."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: a my z żoną jeździmy na tym samym ustawieniu całe szczęście. 10 cm różnicy niby, ale kończyny ma tak samo długie jak moje i nie ma problemu. Jedynie lusterko wsteczne ustawiam czerń pod siebie.
  • Odpowiedz
Mescuda: Ej - przecież wystarczy albo podejść że swoim kluczykiem, który zblizeniowo zostanie wykryty i fotel się ustawi, ewentualnie nacisnąć przycisk pamięci fotela


@Lofzug: jak wlaczyc ta opcje w passacie z 98r xddd
  • Odpowiedz