Wpis z mikrobloga

@whodoyoutrust: Czekolada to slaby pomysl bo to mix tluszczu z weglami, juz lepiej kupic kilo cukru w wodzie rozpuscic i wypic ( ͡° ͜ʖ ͡°), a najlepiej to wegiel w prochu, jakies vitargo zabierasz ze soba i po drodze rozrabiasz na postojach, a jak sie scigasz i musisz oszczedzac czas to wciagasz zele energetyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whodoyoutrust: mi najbardziej spasowały suszone morele + kabanosy. Dobry też był miks suszonych warzyw (m.in. rabarbar, dynia) z orzechami. Batoniki się przejechały i wróciły do domu.
  • Odpowiedz
@whodoyoutrust: ryż do sushi warstwa około centymetra na dowolną blachę, ugnieść, na to masło orzechowe, na to ulubiony dżemor i na to kolejna warstwa ryżu. Odstawić do zastygnięcia i pokroić na kawałki. Kawałki w folię alu, to do woreczka foliowego i można mrozić. Wieczorem przed dniem jeżdżenia wyjąć z zamrażarki do lodówki żeby odtajało.
Nic lepszego i prostszego nie wymyślisz, a jest zajebiste (u mnie z dżemem wiśniowym) ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Ja wcinam żele izotoniczne sis, do tego banany i solone orzechy i czasem batony energetyczne.
  • Odpowiedz