Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@naut: Dwa razy patrzyłem i nie widziałem "bezwypadkowy" za to otwieranie z kodu = auto USA= po "wypadek ". W sumie handlarz nie musi pisać czy po czy nie wypadek. Z USA wszystko przecież uszkodzone do Europy spływa
@Andrzejek13: To odpowiednik amerykański, wiec od prostych spraw to światła ale tez nie pamietam wiele rzeczywiście europejskiej wersji nie pasuje a trzeba ściągać z USA. Nie wiem może się to zmieniło tyle tego szmelcu nadciągali.
@rafal_13: Mógłbyś podać jakieś info z porównaniem fusiona do mondeo? W tym roku to jest ostatni wypust fusiona i przestają produkować, bo ford odchodzi od aut osobowych (zostaje tylko mustang) i takiego fusiona nowego titanium mógłbym kupić za jakieś 30 tysięcy dolarów (w Polsce jest dużo drożej) i nie wiem, czy się opłaca.
@naut inny zderzak z przodu, inne lampy przód, inne błotniki i maską chyba też, inna klapa i lampy z tyłu. I jest to problem bo za używana lampę z przodu musieliśmy dać 3400 zwykla halogenowa, gdzie europejskie są 4 razy tańsze, części blacharskie albo używane albo zamienniki, bo w ASO ich nie dostaniesz, lampy z tyłu to tez problem bo nie ma europejskich a musisz mieć przeciwmglowe, da się to przerobić i