Wpis z mikrobloga

Ja j---e ale korpo jest zajebiste.

Same #plodnajulka w działach.
Kilku facetów, większość to korpojanusze kolo lub po 50.

Idziesz sobie na recepcje i na luzie zagadujesz.
Wiadomo na nic nie liczę, ale dziewczynki same sie uśmiechają i zagadują ( ͡º ͜ʖ͡º).

I wcale nie wyglądam jak chad, po prostu nie boje rozmawiać z loszkami ¯_(ツ)_/¯

#takaprawda #takbybylo #przegryw #wygryw #chad #oskarek #korposwiat #bluepill #redpill #blackpill #pracbaza #gownowpis
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wam116: SPECJALISCI HAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA jak zakolak z wzrostem 165-180 z okragla nalona morda do tego 10cm w bicepsie 2cm w nadgarstku 20cm obrecz barkowa i 50cm miednica i fwhr 1.2 jak ty sobie wyobrazasz ze jakis pajac 2-4/10 bedzie tlumaczyl gornemu normikowi w moim przypadku czy jakiemus chadlitowi z s-----------m psychicznym jak ,,podrywac”( ͡° ͜ʖ ͡°) . Puasi wynajmuja eskortki do filmikow zadna normalnie myslaca kobieta nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnnysinspolscyfani Pozdro w ruchaniu zwlok, kazdy ma jakiegos bzika jak to sie mowi.

Rozumiem chłopcze, ze oczekujesz jakieś pomocy opisując tutaj swoje dzieciństwo i obecną sytuację matrymonialną, ale tym powinni zająć sie specjaliści, a nie randomowi ludzie z portalu ze śmiesznymi obrazkami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wam116: fwhr to stosunek szerokosci do wysokosi twarzy od 1.8 to jest przyzwoity stosunek bo twarz powinna byc kompaktowa wtedy sygnalizuje to kompetencje , domknacje itd.
1/10-genetyczny odpad
2/10 -bardzo brzydki
3/10 - brzydki
4/10-dolny
  • Odpowiedz
@wam116: od dolnego zakomczenia brwi do rynienki nosowej - wysokosc
Najszersze punkty czaszki czyli kosci jarzmowe pewnie-szerokosci i dzielisz szerokosc przez wysokosc ja mam 1.93 wiec to jest wygryw
  • Odpowiedz