Wpis z mikrobloga

@Miriamele: karmić psa rośliną...(,)
Przede wszystkim jak koleżanka wyżej pisze - względy mięsożerca. Wilk (od którego pochodzi pies zresztą) jeśli będzie wyjątkowo głodny to #!$%@? jagódki. Ale jeśli ma do wyboru mięso to będzie wybierał tylko je.
W ogóle, jeśli ktoś chce być wege i trzymać wege zwierzaka to dlaczego nie weźmie sobie królika?
Pobierz BetonowyMakaron - @Miriamele: karmić psa rośliną...(╯︵╰,)
Przede wszystkim jak koleż...
źródło: comment_1597335849aXK4bQX2SIXpaJYy5YTkK4.jpg
@Jasnoniebieska: Dokładnie :c

Nie ważne jakie pies ma możliwości, liczy się jak by się odżywiał gdyby żył wolno - a wtedy atakowałby mniejsze zwierzęta i jadł mięso. Do tego sporo warzyw szkodzi psom, większość, (na nerki, na serce) oraz właściwie wszystkie owoce szkodzą. Tak mówił mój wet i czasami było to widać po moim psie.

Dobrze jest zrezygnować z mięsa, jeśli chodzi o zywienie ludzi, bo mamy większą świadomość i możliwości
@Sprus ale zdajesz sobie sprawę, że mogłeś mu zrobić krzywdę dając mu przyprawione "ludzkie" jedzenie takie jak wedzony boczek lub szynka?
Zwłaszcza, jeśli nie był przyzwyczajony do takiego pokarmu
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: ziomku, gdybym miała psa to bym czytała o tym non stop i wiedziała 500x więcej niż teraz wiem jak psa nie mam oraz konsultowała wszystko z weterynarzem. nie zrobiłabym krzywdy zwierzęciu bo miałabym takie widzimisię...


@aksamitna_kukurydza Yhym...

jestem weganką, nie mam psa, ale gdybym miała myślę że starałabym się go karmić głównie roślinnie + raz na parę dni mięso, ale dobrej jakości i ze sprawdzonego źródła


Jasne, napisałaś też:

oczywiście