Wpis z mikrobloga

Dostałem bana na #tinder nie wiem za co w sumie. Albo za fake konto, albo za usuwanie i zakładanie konta zbyt często. Kupiłem nowy starter żeby na inny numer konto założyć, a tu #!$%@?. To samo. Tylko numer wpisałem, potwierdziłem kod sms i od razu ekran jak na screenie. Nawet do ustawień typu wiek, płeć itp. mnie nie przepuściło. Wygląda jakby mi telefon (w sensie urządzenie) zbanowali. Kupiłem kolejny starter i założyłem konto na komputerze, a później spróbowałem zalogować się na tym telefonie, no i znowu po wpisaniu kodu sms pisze, że konto zablokowane. Jak próbowałem się zalogować jeszcze raz na komputerze podając ten sam numer, to też od razu ban wyskoczył, więc numery telefonu też są od razu banowane jak spróbuję się nimi zalogować na tym telefonie. Nie znam się za bardzo na tych sprawach. Macie pomysły jak to obejść, czy już na tym telefonie nie odpalę tindera? ()

#tinder #randkujzwykopem #przegryw #informatyka #aplikacjemobilne #shadowban #ban #telefony #niewiemjaktootagowac #problemypierwszegoswiata #technologia #pytanie #pytaniedoeksperta #android #elektronika #internet #pomocy
BrandonTorrent - Dostałem bana na #tinder nie wiem za co w sumie. Albo za fake konto,...

źródło: comment_1597271515WEsFxXJQx6MMe00ibKmsLA.jpg

Pobierz
  • 29
@Przegrywinho69: Może i jestem przegrywkiem, ale jeszcze nie zdesperowanym. Mam normalne konto ze swoimi zdjęciami, a to drugie, dodatkowe było do różnych eksperymentów, których celem jest lepsze zrozumienie tindera, jego społeczności i mechanizmów w nim zachodzących, a w rezultacie optymalizacja procesu wychodzenia z przegrywu.
@DunningKruger: @Snowdr0p: No ale co mi daje blue stack? O ile dobrze rozumiem, to mi daje możliwość korzystania z aplikacji mobilnych na komputerze, a mi zależy na tym, żeby tinder działał na tym telefonie. Na komputerze można z tindera korzystać przez przeglądarkę bez kombinowania. @MasterVegito: Jeżeli dostałem bana na IMEI albo IP, to czy da się jakoś zmienić te numery? albo ukryć? albo cokolwiek z nimi zrobić, żeby tinder
@BrandonTorrent: zacznij od vpn'a, najpewniej system wykryl ze masz kilka kont i ci wlepil ip bana. tylko wtedy sie nie loguj ze swojego domowego IP bo ci znowu konto spadnie. jak to nie pomoze to pewnie maja cos z czym moga polaczyc wczesniejsze konta a na to solucji juz nie znam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BrandonTorrent: jest parę opcji jak mogli cię zbanować i warto może przeczytać regulamin, pewnie robisz fake'owe konta fb dla każdego konta Tindera bo chyba jest to wymagane, z tego co się orientuję to Tinder mocno naciska na integrację z Facebookiem. Ale jak nie a apka ma nadane uprawnienia do dostępu do drugiej apki to choćby na tej podstawie może cię wywalać jeśli widzi to samo konto na smartfonie. Albo blokują po
@BrandonTorrent w sumie to sam odpowiedziałeś OPie. Tinder potrafi banować również po urządzeniu, ale nie pamiętam już jakie parametry wykrywa

Musisz ogarnąć nowy numer, czysty telefon, najlepiej nowe zdjęcia/opis plus nie podłączać się do starych profili społecznościowych (mimo że fejk konto)