Wpis z mikrobloga

@Szekterr: typowa internetowa mądrala. Ciekawe co by sama zrobiła w takiej sytuacji. I jeszcze radzę się zastanowić jaką propozycję a raczej groźbę dostała Ciechanouska od białoruskiego "UB". Po za tym mąż w więzieniu, a dziećmi musi się ktoś zająć. IMHO dobrze zrobiła i każdy na jej miejscu by tak zrobił. A w pierwszych słowach wspomniała o swoich dzieciach. Gdyby trafiła do więzienia jej dzieci być trafiłyby do nędznego bidula i słaby
@Szekterr debilizm jaki płynie z tych "patriotycznych" refleksji poraża. Przykro mi, że dzisiejszy pisowski patriotyzm wiedzie prym, bo jest debilny, głupi i szkodliwy. To właśnie ta nachalna propaganda z Wyklętymi i inne wycieranie sobie mordy historycznymi wydarzeniami sprawiły, że odbiłem w stronę centrum sympatyzujący z lewą stroną. Płacę podatki, znam polską kulturę, ale cenię też wartości europejskie, jeżdżę po świecie, wytykam mankamenty i przywary polskie, więc dla takiego pisowskiego patrioty jestem zdrajcą
@Szekterr Torturowaną nastolatkę złamać trudniej niż dorosłą, zamężną i dzieciatą kobietę. Pomijam już czasy, doświadczenia osobiste, nurt wychowania, metody działań służb czy najzwyczajniej w świecie osobowość i stan psychiczny. No ale cóż, kiedyś tylko sąsiedzi wiedzieli, że ktoś jest debilem. Teraz ludzie chwalą się tym w internecie.
@lucer: Przecież ZSRR i tak by upadł. W żadnym z państw bloku wschodniego nie było niczego na wzór Solidarności a jakoś odzyskały niezależność w zasadzie wszystkie poza Białorusią. Więc tak, mielibyśmy wolną Polskę bez Solidarności.