Wpis z mikrobloga

@Szekterr: Co za mitomańskie pierd$%enie. Taaa heroicznie znosiły, a powstańcy nie przeklinali i ginęli z krzyżem na p----i i radością w sercu.
A Cichanouska s---------a.

Może dlatego Cichanouska żyje i nadal może działać na rzecz kraju, a 200 000 warszawiaków, w tym kwiat inteligencji, poszło do piachu w 1944 i nie mogli już nic zrobić.
  • Odpowiedz
@Szekterr: typowa internetowa mądrala. Ciekawe co by sama zrobiła w takiej sytuacji. I jeszcze radzę się zastanowić jaką propozycję a raczej groźbę dostała Ciechanouska od białoruskiego "UB". Po za tym mąż w więzieniu, a dziećmi musi się ktoś zająć. IMHO dobrze zrobiła i każdy na jej miejscu by tak zrobił. A w pierwszych słowach wspomniała o swoich dzieciach. Gdyby trafiła do więzienia jej dzieci być trafiłyby do nędznego bidula i
  • Odpowiedz
@Kamokamo: Przecież patrząc na jej twitterowe video, które widziałem wczoraj - na 99,9% zagrozili jej dzieciom. Mówiła coś o "stawaniu przed takim wyborem" i "najważniejsze w życiu są dzieci". S--------y do wszystkiego się posuną, żeby kogoś próbować uciszyć
  • Odpowiedz
@Szekterr debilizm jaki płynie z tych "patriotycznych" refleksji poraża. Przykro mi, że dzisiejszy pisowski patriotyzm wiedzie prym, bo jest debilny, głupi i szkodliwy. To właśnie ta nachalna propaganda z Wyklętymi i inne wycieranie sobie mordy historycznymi wydarzeniami sprawiły, że odbiłem w stronę centrum sympatyzujący z lewą stroną. Płacę podatki, znam polską kulturę, ale cenię też wartości europejskie, jeżdżę po świecie, wytykam mankamenty i przywary polskie, więc dla takiego pisowskiego patrioty jestem
  • Odpowiedz
@Szekterr Torturowaną nastolatkę złamać trudniej niż dorosłą, zamężną i dzieciatą kobietę. Pomijam już czasy, doświadczenia osobiste, nurt wychowania, metody działań służb czy najzwyczajniej w świecie osobowość i stan psychiczny. No ale cóż, kiedyś tylko sąsiedzi wiedzieli, że ktoś jest debilem. Teraz ludzie chwalą się tym w internecie.
  • Odpowiedz
A Cichanouska s---------a.


@Kamokamo: To teraz sobie wyobraź, że większość opozycjonistów Solidarności w 82 s-------a na zachód.Miałbyś dzisiaj wolną Polskę?
  • Odpowiedz
@lucer:
W 82 komuniści wiedzieli, że likwidowanie członków opozycji zaogni sytuację i stracą poparcie większości społeczeństwa w tym części partii i służb, do czego władza nie mogła dopuścić.

W 2020 Baćka jest samodzierżawcą Białorusi i ma w dupie nastroje społeczne, bo jest dyktatorem, a ludzie tam z dnia na dzień znikają na zawsze.
  • Odpowiedz
@lucer: Przecież ZSRR i tak by upadł. W żadnym z państw bloku wschodniego nie było niczego na wzór Solidarności a jakoś odzyskały niezależność w zasadzie wszystkie poza Białorusią. Więc tak, mielibyśmy wolną Polskę bez Solidarności.
  • Odpowiedz