Wpis z mikrobloga

@Raum: nie no jak ch*j mają przj^bane od przedwczoraj myślałem że trochę pokrzyczą pójdą do domów i tyle wczora białorusini pokazali jednak jaja ale władza gra all in i szykuje im pacyfikację xd to będzie jakiś horror obydwie strony idą na noże
  • Odpowiedz
@adams8452: aby obie strony poszły na noże, to obie strony muszą te noże mieć przy sobie.
Osobiście wątpię, aby opozycja / demonstranci mieli więcej broni niż pojedyncze sztuki broni palnej.
  • Odpowiedz
@adams8452: Białorusini to Polacy. Mam przyjaciół z Białorusi i nie mam czym ich zaskoczyć w Polsce. To były te same kraje przez setki lat. Trzeba wspierać strajkujących wbrew temu co mówi Korwin. Białoruś musi być silna, a nie socjalistyczna i zacofana gospodarczo. To dla Polski bardzo ważne żeby państwo oddzielające nas od Rosji było silne.
  • Odpowiedz
@Raum: pewnie na Trzaskowskiego głosowałeś
zgłaszam mailem ciebie i twoj filmik do Białoruskich słóżb wywiadowczych, mail i kopia filmu już poszła, oby doszli kim jesteś szpiegu
  • Odpowiedz
Osobiście wątpię, aby opozycja / demonstranci mieli więcej broni niż pojedyncze sztuki broni palnej.


@imateapot:

chyba że wujek Sam im trochę pożyczy
  • Odpowiedz