Wpis z mikrobloga

@Gnieciuch: poczytaj sobie komentarze po prawej stronie internetu, i zobacz ile jest haseł typu "pedały do gazu" "w---------ć z Polski", setki like'ow zgarniają komentarze nawołujące do wieszania na hakach rzeźnickich zdrajców Polski (przy czym to oni będą oceniać kto jest zdrajcą) i to też od potomków ofiar wojny. Nie widzisz analogii do tego co się działo przed wojną i co doprowadziło do holocaustu?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Oznaczanie domów w których mieszkają geje ? XD what ? Daj link bo nie wierzę w tą rewelację. Tylko jak chcesz wysłać mi jakiś pojedynczy wypadek i na nim budować narrację to od razu sobie odpuść XD.
Po 2
Człowieku skup się. My rozmawiamy o tym kiedy Niemcy zaczęli prześladować żydów ? Czy o napisie na maseczce "Polish modern holocaust" który sugeruje że dziś w PL gejom robi się
  • Odpowiedz
Oznaczanie domów w których mieszkają geje ? XD what ? Daj link bo nie wierzę w tą rewelację. Tylko jak chcesz wysłać mi jakiś pojedynczy wypadek i na nim budować narrację to od razu sobie odpuść XD.


@Gnieciuch: czyli pojedyncze przypadki się nie liczą, zaczną jak będzie 100 dziennie

Człowieku skup się. My rozmawiamy o tym kiedy Niemcy zaczęli prześladować żydów ? Czy o napisie na maseczce "Polish modern holocaust" który sugeruje że dziś w PL gejom robi się to co żydom w czasie holocaustu ?

bo odlatujesz już w stratosferę ze swoimi fikołkami ( ͡
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: całe szczęście Ty jesteś tym lepszym dzieckiem, oczytanym i znającym historię, dlatego teraz gardzisz swoimi rodakami z powodu orientacji... no o taką Polskę walczyli bohaterowie tamtych dni!( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: > czyli pojedyncze przypadki się nie liczą, zaczną jak będzie 100 dziennie
Czyli tak jak myślałem, ktoś oblał farbą jedno mieszkanie ale dla ciebie to już dowód że w PL jest to samo co w Niemczech w 1938 ? XD Skisłem

Słowo Holocaust odnosi się do eksterminacji żydów i tylko do tego, więc przestań ciągle pieprzyć te farmazony o tym jak to się zaczęło bo to nie jest przedmiotem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@2mack: poczytaj sobie komentarze po lewej stronie internetu, i zobacz ile jest haseł typu "katole do gazu" "w---------ć z Polski", setki like'ow zgarniają komentarze nawołujące do wieszania na hakach rzeźnickich księży i to też od Caritasu i misji afrykańskich. Nie widzisz analogii do tego co się działo przed wojną i co doprowadziło do holocaustu?
  • Odpowiedz
Słowo Holocaust odnosi się do eksterminacji żydów i tylko do tego, więc przestań ciągle pieprzyć te farmazony o tym jak to się zaczęło bo to nie jest przedmiotem naszej dyskusji.


@Gnieciuch: ale to ja robię fikołki xD
Idealny prawak, IQ 60, brak podstaw czytania ze zrozumieniem, oraz odnoszenie się do swoich fantazji zamiast lewackich faktów, przecież prześladowania Żydów to nie holokaust, holokaust to tylko moment włączenia pieca lub strzału xD

obecnej sytuacji lpgt
  • Odpowiedz
Sprawdź sobie na Wikipedii co to znaczy holocaust i przestań już produkować te wysrywy co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gnieciuch: dokładnie to zrób bo kolejny już raz pieprzysz od rzeczy i zarzucasz to mi, wiem że fakty są lewackie ale co zrobić jak niektórych sytuacji nie da się chłopskim rozumem ogarnąć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ten lpgt


@Gnieciuch: chwaliłes się dziadkom że bierzesz przykład z hitlerowców i zgodnie z zaleceniami odczłowieczasz cała grupę ludzi twoim zdaniem "gorszych"?

Chcesz mi powiedzieć że hasło "Polish modern holocaust" w stosunku do obecnej sytuacji lpgt jest całkowicie uzasadnione tak ?


@Gnieciuch: prosiłem o trzymanie się faktów a nie własnych urojeń, stwierdziłem że jedno i drugie miało podobny początek, wkleiłem ci nawet ładna przemowę na ten temat więc
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: histeria młodych rozpieszczonych dzieci? Uważasz, że homoseksualiści w Polsce są rozpieszczeni? Chodziłeś do polskiej szkoły w której był zdeklarowny gej? Myślisz, że ich rodzina była szczęśliwa gdy się dowiedzieli o ich orientacji? Polska to nie tylko Warszawa, nie tylko to co w telewizji.
  • Odpowiedz