Wpis z mikrobloga

@garnuszek: Obrzydliwe, to jak plucie w twarz ludziom którzy przeżuli wojnę. Ale czego spodziewać się po rozpieszczonych dzieciach z dużych miast ? Oczytania ? Wiedzy historycznej ? RiGCz-u ? nope.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Skąd ja to znam, nie potrafisz się odnieść do treści mojego wpisu to przyj*biesz się do mojej ortografii XD
Słaba zagrywka. To tak jakbyśmy prowadzili rozmowę a ty byś skwitował mój argument tym że jestem #!$%@? ubrany dlatego nie mam racji. XD nie ma to jak rzeczowa kontra.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: Bo to jedyny kontrargument, jak krytykujesz skrajnych aktywistów z LGBT, to trzeba koniecznie przytoczyć sprawę księży, wtedy myślą, że wszelka krytyka lewicy jest anulowana.

Co tam, że wśród krytyków LGBT mogą być katolicy, potępiający też skrajności albo zło z własnego podwórka, ludzie niewierzący, albo sami homoseksualiści, nie utożsamiający się ze skrajną lewicą, napisz coś o księżach, to według neuropków wygrałeś dyskusję xD
  • Odpowiedz
Obrzydliwe, to jak plucie w twarz ludziom którzy przeżuli wojnę.


@Gnieciuch: nie, obrzydliwe to jest zaprzeczanie temu, a co do ludzi którzy przeżyli wojnę to mieliśmy przykład że ocalały z holokaustu zgadza się z hasłem na maseczce, zapoznaj się również od czego rzesza zaczęła przesaldowania Żydów i porównaj z tym co się dzieje w Polsce wobec osób LGBT, może zrozumiesz
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Dziecko, moi dziadkowie przeżyli wojnę. Wychowałem się na opowieściach pradziadka który przeżył niewolę i niemiecką i rosyjską. Przestań mi #!$%@?ć o prześladowaniu bo nie masz o nim pojęcia.
Wiem co robiono żydom i polakom w czasie wojny. Jeśli uważasz że to samo dzieje się dziś w stosunku do lpgt to zalecam powrót do szkoły. Zacznij od podstawowej.
  • Odpowiedz
dziadku, odpływasz w fantazjach

Wiem co robiono żydom i polakom w czasie wojny. Jeśli uważasz że to samo dzieje się dziś w stosunku do lpgt


@Gnieciuch: LGBT jak już i trzymaj się faktów nie urojeń, nigdzie nie zrównałem aktualnej sytuacji LGBT z Żydami oraz Polakami w trakcie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Nasłuchałem się historyjek ? A więc to co przeżyła moja rodzina to historyjki i są nieważne.
Ale już relacja jednego człowieka którego mi przesłałeś i z którym się zgadzasz, to już prawda objawiona ? Niezły cherrypicking ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli mamy teraz według ciebie w Polsce Współczesny Holocaust ? XD Nie zrównujesz ale porównujesz a jedno i drugie jest niedorzeczne. Jak zaczną ludzie strzelać
  • Odpowiedz
Nasłuchałem się historyjek ? A więc to co przeżyła moja rodzina to historyjki i są nieważne.

Ale już relacja jednego człowieka którego mi przesłałeś i z którym się zgadzasz, to już prawda objawiona ? Niezły cherrypicking ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gnieciuch: nie cherrypicking, a ci po prostu nie wierzę bo to co piszesz jest wręcz śmieszne i pokazuje zerową wiedzę na ten temat

Czyli mamy teraz według ciebie w Polsce Współczesny Holocaust ? XD Nie zrównujesz ale porównujesz
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Nie musisz mi wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widzę tych sojbojów z dużych miast którzy na garnuszku starych chodzą po wawce i #!$%@?ą farmazony że są gnębieni jak żydzi w czasie wojny to po prostu kisnę xD.

A do czego odnosi się słowo na maseczce tego młodego człowieka co ? co oznacza słowo HOLOCAUST ?
Bo chyba nie nawiązuje do puczu Monachijskiego albo nocy
  • Odpowiedz
#!$%@?ą farmazony że są gnębieni jak żydzi w czasie wojny to po prostu kisnę xD.


@Gnieciuch: oznaczanie mieszkań zajmowanych przez ludzi niehetero jest całkiem normalne dla ciebie, trzeba było zacząć od tego że marzy ci się blisko wschód

Koleś nawiązuje do HOLOCAUSTU a nie do wydarzeń które miały miejsce przed nim. Holocaust zaczął się w 1941 roku i oznacza mordowanie żydów, więc przestań robić fikołki nieuku XD.


@Gnieciuch:
  • Odpowiedz