Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: ale o tym, co sie dzieje obecnie w wwa jak najbardziej mozna mowic o ideologii a nie ludziach. Za jej pomoca lewaki staraja sie wyciagnac zwyklego recydywiste z aresztu. Nie widzisz tego?
  • Odpowiedz
@bezprzypau: w sensie to że jakieś dzbany chcą wyciągnąć przestępcę z więzienia zezwala na odczłowieczanie i nazywanie wszystkich osób niehetero ideologia a nie ludźmi? Nie, nie zezwala
@OjciecBonifacy poczytaj sobie trochę książek historycznych i zobacz do czego prowadzi odbieranie człowieczeństwa ludziom, nawet w obecnych czasach żydzi robią to z Palestyńczykami a Chińczycy z ujgorami
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: @kompek: osobiście nie widziałem ale chętnie (chodź bez przyjemność) zobaczę. Jeśli istnieją to są tak samo naganne jak te prawackie i tak samo powinniśmy je zwalczać, a na pewno nie traktować jako usprawiedliwienie drugiej strony
  • Odpowiedz
@garnuszek: Za chwilę go żydki dojadą za naruszenie wyłączności na markę holocaust™. Jedynie oni mają na to monopol i zaraz skrócą smycz pupilkowi, który śmie przyrównywać „cierpienie” lpg do żydowskiego, zamiast tylko grzecznie potakiwać.
  • Odpowiedz
@buc123t: A ja wiem że wtrąciłeś się w wymianę zdań, pierwszy mnie wołając ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wrzucając filmik który nic nie wnosi, a teraz chcesz żebym jeszcze magicznie sam zgadł o co ci chodziło. XDD Są 2 opcje albo sam nie masz pojęcia o co ci chodzi albo o nic ci nie chodzi i tylko zawracasz mi gitarę marnując mój czas. W obu wypadkach
  • Odpowiedz
@Deska_o0: tak, tak. Odbieranie komus czlowieczenstwa, bo ktos powiedzial "ideologia lgbt". Wedlug pwn - ideologia «system poglądów, idei, pojęć jednostki lub grupy ludzi». Co w tym takiego karygodnego? Przeciez za teczowa flaga kryja sie ludzie o podobnych pogladach, wiec nie jest to jakies mylne stwierdzenie. Co innego, gdy ktos rzeczywiscie uwaza homo za gorszych.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: #!$%@? ale ty jestes dzban. Wytykać komuś nieznajomość historii, samemu będąc ignorantem. Jakbyś chciał wiedzieć bardzo podobne nastroje panowały wsród niemców w sprawie żydów co u dużej ilości nacjololo teraz do lgbt. A atak debili na marsz w białymstoku rok temu to takie żarty. Bagatelizacja tego to jedno wielkie iks de. Przez takich dzbanow jak ty stała się tragedia. Pewnie wtedy też były dzbany co mowily do żydów "nie
  • Odpowiedz