Wpis z mikrobloga

@garnuszek: a ja głupi myślałem, że to mit, że w całej Polsce działają stacje LPG zajmujące się utylizacją ludzi wyznających tęczową ideologię...
  • Odpowiedz
@kompek: no to pokaż mi gdzie są takie komentarze. Te o których ja mówiłem występują pod chociażby tak popularnym profilem jak Żelazna logika
  • Odpowiedz
@Deska_o0: @InspektorDupa: @KsiazePodziemi: @2mack: Śmieszni jesteście. A jeszcze śmieszniejsze jest to że nawet w internecie poruszacie się w grupach XD.
Zakończę tą bezproduktywną wymianę zdań w ten sposób. Porównywanie przez lpgt swojej sytuacji do holocaustu jest żałosne i głupie. Świadczy o ich małej wiedzy historycznej i totalnego zidiocenia oraz zideologizowania. Mówi też wiele o szacunku tych ludzi do ludzi którzy naprawdę przeżyli tragedię w
  • Odpowiedz
@Gnieciuch twoje rozumowanie jest na poparte na chłopskim rozumie. Piszę ci jak człowiek człowiekowi, że holocaust to termin jak każdy inny, nie przeczysz temu, ALE TOBIE SIĘ WYDAJE, ŻE JEMU CHODZIŁO O ŻYDÓW WIĘC NA PEWNO TAK BYŁO.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: to że piszesz takie brednie że kilka osób uznało za stosowne je sprostować nie oznacza że ktoś się porusza w grupach, powiem więcej nie jestem nawet mitycznym lewakiem którego sobie wymarzyłes, RiGCz nie oznacza "lewactwa"
Argumenty do ciebie nie trafiają bo fakty są lewackie więc postępuj nadal zgodnie z wytycznymi hitlerowców i wmawiaj sobie że jesteś patriotą.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: Tak holocaust to termin jak każdy inny i szczególnie w europie wschodniej w sumie nie kojarzy się nikomu z niczym konkretnym.
Mało tego myślę że masz rację i temu gościowi chodziło o holocaust w znaczeniu ofiary całopalnej.
Mój słownik języka polskiego mówi mi że z definicji holocaust - (zagłada Żydów) -austu, -auście a. Holokaust ale pewnie to pisał jakiś debil. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Jeden z was chce mnie przekonać że użyte słowo holocaust nie odnosiło się do zagłady żydów, ty z kolei chcesz mnie przekonać że chciał je użyć i miał do tego święte prawo.
I jak tu z wami rozmawiać jak z poważnymi ludźmi ? nie da się.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: każdy musi myśleć tak samo, zapomniałem że u prawakow samodzielne myślenie to coś złego
Nie zapomnij pochwalić się dziadkowi że piastujesz hitlerowskie tradycję, na bank będzie dumny
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: znowu urojenia, nigdzie nie napisałem że jesteś hitlerowcem, napisałem że piastujesz ich tradycje i odczłowieczasz grupę ludzi którzy są twoim zdaniem gorsi, ale jesteś zbyt głupi żeby pojąć nawet tak krótki i łatwy tekst
  • Odpowiedz
@Gnieciuch o I taka dyskusja z tobą, żadnych #!$%@? faktów, ttlko ocenianie wedle własnego uznania xD ps, przypadkiem nie miałeś kończyć rozmowy z ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ NA WYKOPIE? Szkoda czasu na ciebie typie, nie potrafisz podjąć sensownej polemiki o faktach.
  • Odpowiedz
@MehowM: To przeczytaj moją wymianę zdań z typami pod tym znaleziskiem. Jedne przekonywał mnie że napis na maseczce jest całkiem uzasadniony a drugi że typowi co ma holocaust na maseczce wcale nie chodziło o holocaust. XD Takich dzbanów jednak jest więcej.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: jaki szok, nikt nie bierze twoich urojeń na serio to bez żadnego argumentu uciekasz.
Nie zapomnij pochwalić się dziadkowi i wytłumacz mu że LGBT to nie ludzie bo są twoim zdaniem gorsi od innych
  • Odpowiedz
@Deska_o0: XD przestań obcym ludziom imputować swoje projekcje i przestań mnie wołać. Co chwilę chcesz mi wmówić że odczłowieczam ludzi lpgt albo uważam ich za gorszych od innych XD nie napisałem tak nigdy. Już ci te twoje urojenia przysłaniają chyba obraz rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
o chwilę chcesz mi wmówić że odczłowieczam ludzi lpgt albo uważam ich za gorszych od innych XD


@Gnieciuch: jakoś do Żydów pokazałeś te minimum szacunku i nie napisałeś rzydzi, ale wybacz, wymagam myślenia od osoby o IQ pantofelka
  • Odpowiedz