Wpis z mikrobloga

Bralibyscie? Warto? (ʘʘ)

Mieszkanie w jednej z najpiekniejszych kamienic secesyjnych we WRO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.otodom.pl/oferta/mieszkanie-w-secesyjnej-kamienicy-na-sprzedaz-ID46PJK.html#c0cb9d5834

85m2, 3 pokoje, 9261zl m2 - 790.000zl

PS. Ile za remont kapitalny mieszkania? Ze 200 tysiecy ekstra styknie? (,)

#architektura #wroclaw #mieszkanie
Pobierz J.....s - Bralibyscie? Warto? (ʘ‿ʘ)

Mieszkanie w jednej z najpiekniejszych kamieni...
źródło: comment_1597138103u71qZYGmyLDAehRvUnwYMv.jpg
  • 11
@Jud-Suss: mieszkałem 2 bloki dalej przez rok, kamienica fajna ale przed nią w tym parczku codziennie zbiorowisko cyganów (tak 20 typa, ale mnie nie zaczepiali) i pijaczków ( pseudo-agresywnych czasem xD)
@PanDyletant: Jak dla mnie kuchnia do wyburzenia, łazienka tym bardziej. Ogrzewanie jest miejskie z sieci więc piece są raczej tylko dekoracją. Podłoga masz napisane w ogłoszeniu, że "oryginalna" więc pewnie też w stanie do wymiany. Drzwi i ościeżnice wszystkie do wymiany ( w mojej ocenie okropnie brzydkie ), brak garderoby, jak teraz patrzę to nawet te 120K będzie mało żeby to zrobić w przyzwoitym standardzie ale zgodzę się, że od biedy
@kyloe: dlatego mówię, że co kto rozumie przez remont. Dla mnie podłoga, drzwi i ościeżnice to atut, nie mankament. Nie po to kupuję mieszkanie w kamienicy, żeby kłaść tam panele i drzwi z kartonu. ( )
@PanDyletant: O ile parkiet faktycznie wygląda na stary, to drzwi i ościeżnice wydają się być tylko "stylizowane" na takie. Drewniany parkiet jest spoko o ile nie ma w nim wilgoci i nie jest w stanie agonalnym czego nie da się niestety ocenić po zdjęciach