Wpis z mikrobloga

Powoli przestaję się mieścić w tej Maździe i potrzebuję jakiejś większej (raczej NB choć serce mówi NA). Co poczytać żeby jako tako ogarniać wszystko co z Miatami związane? Jest coś co polecacie poza pierwszymi wynikami z google? Miatę to chcę już chyba od czasów gimnazjum, a to z 10 lat będzie no ale nigdy się za bardzo nie zagłębiałem w sprawy techniczne poza tym co jest na wiki i w recenzjach. Jak się w ogóle zabrać za kupno takiego auta? Kupował ktoś niedawno i byłby chętny się podzielić doświadczeniami? :D
#mazda #mx5 #miata
PanNocebo - Powoli przestaję się mieścić w tej Maździe i potrzebuję jakiejś większej ...

źródło: comment_1597061415Ev0LXQsXk7F7wsWpg6H7Kw.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNocebo: Zależy jaką kwotę możesz przeznaczyć. Jeśli szukasz czegoś lepiej zadbanego, to raczej po klubie szukać. Ja osobiście jak bym miał drugi raz kupić, to tak by najgorsza robota była już zrobiona (blacharka) Reszta to już mały problem.
  • Odpowiedz
@KrzaczeK93: lepiej zadbanego, bo niby stać mnie na ten moment ale takiej za 16 koła to się trochę boję. Dzięki za info :d będę śledził co tam się pojawia i pewnie za parę miesięcy już na poważnie szukał oferty
  • Odpowiedz
  • 0
@PanNocebo Skąd jesteś? Jest trochę spotow cyklicznych, gdzie wpadasz i patrzysz na autka i chętnie każdy przekazuje swoje doświadczenia
  • Odpowiedz
@PanNocebo: Ło panie, to jest jedna z mocniejszych grup w PL :) Wbijaj na fejsie MX5 WROCŁAW i tam albo wpadnij na spot (ugadują się jakoś cyklicznie) albo podpytaj bezpośrednio na grupie przez fejsa, lub umów się z kimś kto chętnie w wolnym czasie wpadnie furką Cie przewieść, pogadać, wrzucić trochę info :)
  • Odpowiedz