Wpis z mikrobloga

  • 0
@EvilToy No tak jakby się w----l samochód w ta typiare to by był drugi Floyd xD Usunął ja z drogi żeby się nie w-----a pod samochód, ale widzę ze to ma dno drugie dno.
  • Odpowiedz
@kylasek: nie byla na drodze przejazdu xD wy oczu nie macie?


@EvilToy: nie, nie zmierzała też w tamtym kierunku i nie widziała policjantów zabezpieczających przejazd. Ogólnie to jej tam w ogóle nie było, ale jakim cudem miała kontakt z policjantem, którego też tam nie było, bo zabezpieczał przejazd. Takie rzeczy
  • Odpowiedz
@Maneharno: szarpnięcie było niepotrzebne, nawet jeżeli skierowała się na drogę przejazdu to na niej nie była i zamiast zagrodzić jej przejście ciałem to rzucił nią jak szmatą
  • Odpowiedz
teraz sobie wyobraź, że jest to protest górników ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EvilToy: strzelaliby, albo użyli armatek za nim, ktoś podszedłby na taką odległość

@Maneharno: szarpnięcie było niepotrzebne, nawet jeżeli skierowała się na drogę przejazdu to na niej nie była i zamiast zagrodzić jej przejście ciałem to rzucił nią jak szmatą


@EvilToy: jak miał zagrodzić ciałem, jak przyśpieszyła(podrabnia krokl na samym początku),
  • Odpowiedz
@Maneharno:

a okaże się, że ona od początku pewnie za nimi idzie i szuka okazji żeby się wpierdzielić do środka, bo to nie jest randomowy pieszy, który przypadkowo wszedł w kordon


Narazie to jest tylko twoja projekcja
  • Odpowiedz
@EvilToy:to ty masz jakieś projekcje o górnikach

Tutaj nawet w 6 sekundowym filmiku widać, że babka przyśpiesza i interweniuje policjant zabezpieczający przejazd. Na dodatek twoje projekcje mówią, że jej tam nie było, ale nie wiem w jaki magiczny sposób miała kontakt z tym policjantem.
  • Odpowiedz