Wpis z mikrobloga

@py-jter: biedronkoglowemu nie przetłumaczysz. Dla niego to oszczędność ze #!$%@? cała piwnice alkoholem i to z tej najniższej jakości jak i wartości:). Rozumiem kupić beczkę od Jacka danielsa z grawerunkiem własnego nazwiska, ale carlsbergi czy heinekeny to #!$%@? żart xddddd
  • Odpowiedz
@py-jter: typie jaki Ty masz problem :) Ciebie ktos skaral kiedys po alko czy jak ze tak nastawiony jestes? Nie chxe mi sie juz z Toba dyskusji prowadzic bo serio juz i tak za duzo minjt mojego zycia zajales.
Odnosnie oszczedznia to chyba oczywistym jest ze sskoro cos mozesz kupic taniej to lepiej kupic taniej niz drozej. Aowienie ze leoiej wcale nie kupic... No coz - rownie dobrze mozna pic
  • Odpowiedz
@py-jter: to daje 2 piwa dziennie lub 4 piwa co drugi dzien. Zajmij sie soba, niektorzy lubia smak piwa i wola sobie to wypic na wieczor czy po robocie niz litr coli.

Napisalem dokladnie to co wyzej. Nie pierwszy raz nadinterpretujesz moje slowa, przyglupie. EOT
  • Odpowiedz
@chigcht powiedz mi #!$%@? ile piw musisz pić miesięcznie? Jakbym miał 120piw w domu, to byłby to zapas na jakiś rok dwa lata.
Nie uważasz, że również ich więcej wypijesz jeśli masz ich w domu zawsze od #!$%@??
Powinien być limit zakupowy, bo podejrzewam, że jakbym chciał sobie kupić dzisiaj o tej porze to już nic nie będzie.
  • Odpowiedz