Wpis z mikrobloga

biedronkoglowemu nie przetłumaczysz. Dla niego to oszczędność ze #!$%@? cała piwnice alkoholem i to z tej najniższej jakości jak i wartości:). Rozumiem kupić beczkę od Jacka danielsa z grawerunkiem własnego nazwiska, ale carlsbergi czy heinekeny to #!$%@? żart xddddd


@skorpion666:

Szkoda, ze JD to wlasnie poziom Heinekena.
  • Odpowiedz
@chigcht: ciekawostka: na zdjęciu nie ma ani jednego piwa, które da się wypić. Uprzedzając: nie, nie jestem jakimś piwnym neofitą, to jest po prostu najgorszy ściek. Już nawet jakaś Perła by była dobra. No ale w sumie alkoholikowi bez znaczenia co pije.
  • Odpowiedz
@chigcht: Fujka. Szczyny. Z moim tempem picia chlałbym to przez prawie 3 lata. Powodzenia xD Od cebulaków już nie wyzywam bo wszystkie dyskonty zrobiły tyle takich promocji, że każdy kto chciał już sobie kupił.
  • Odpowiedz
@chigcht: Raz kupiłem w Biedrze Carlsberga w promocji, 1,60 za to to jest wygórowana promocja. Przy czym za każdym razem te piwa są odczuwalne gorsze, znajomy co jakiś czas się pokusi na taką promocję i za każdym razem żałuje xD

W Lidlu nie dawno były Perlenbachery za jakieś 1,80. I to była promocja, bo te piwa nie były nawet takie najgorsze.

Ale poważnie, kup sobie Carlsberga w jakimś innym sklepie
  • Odpowiedz
@chigcht

Heineken już wyraźnie wyróżnia się smakiem, ale jednak szybciej się nudzi od zwykłego piwka jakim jest Carlsberg


xD te szczyny mają ledwo słomkowe zabarwienie. Weź się napij jakiegoś zwykłego Miłosława albo nawet Kościerzynę Lagera/Pilsa a po tym spróbuj się napić Heinekena. Jeżeli nadal będziesz uważał że wyróżnia się smakiem to albo jesteś po Covidzie albo jesteś już alkusem i wszystko jedno co walisz.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: wszystko wzięte na 5 kart xd

wczoraj popytałem parę osób i powiedzieli, ze nie ma problemu jesli chce cos wziąć na ich karte (a wystarczy podac nr telefonu), także wszystko było zaplanowane
  • Odpowiedz