Wpis z mikrobloga

@py-jter:

chłop wali 720 piw rocznie

Czyli znacznie mniej, niż posiorbie sobie z karafki do obiadu przeciętny Francuz, Włoch i Hiszpan.

HALO PARPA PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA WYKOP
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia:

ej a ja mam pytanie Bo to można było 12+12 na jedną kartę biedronki, no to Ty masz 10 tych kart? Jak to?

Pała z majzy Pyrko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 120/24 = 5. Pięć kart (a dokładnie numerów telefonów przypisanych do tych kart) miał.
  • Odpowiedz
Carlsberg w puszce za sztukę kosztuje 1.99 zł, na prawdę opłaca się tyle kupować dla kilku groszy oszczędności?


@Pepe9248: Akurat promocja była dobra tylko trzeba było wiedzieć jakie piwka wziąć. Najlepszym piwkiem w tej promocji był żywiec porter (ocena na rate beer 95 overall, 85 style). Normalnie jest w cenie 3 zł za 330. Tutaj miałbyś go po 1,5. 500 ml w żabce nigdy ni było taniej niż 4,5 a
  • Odpowiedz
@chigcht: Lubisz piwo, spoko. Smacznego. Nie uważam, że tylko dlatego, że jest z biedronki jest gorsze. Ale jesteś typowym Januszem. Wchodzi promocja to nie może kupić jednego czy dwóch zestawów tylko idzie ku.wa po pięć. () Teraz już z pewnością będziesz miał szczyny bo jak się je źle przechowuje to zmieniają smak na gorszy. Smacznego x2

Jeszcze się chwali...
  • Odpowiedz
@chigcht: z tymi piwkami to jakaś zorganizoawna akcja w wielu marketach/sklepach?? bo ja pracuje w firmie dość sporej z fmcg i ostatnio też wgrywałem promocje (z poziomu danych ale i wizualizacji) i się zastanawiam, chyba te firmy się zmawiają kiedy promka na dany produkt, żeby każdy mógł zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz