Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: sam jesteś bzdura. Przejedź się do pierwszego lepszego browaru to zobaczysz że sprzedają beczki droższe i tańsze, wszystko różni się bardziej lub mniej udanym piwem. Ale ludzie którzy nie mają o tym pojęcia bo cale życie chlali piwo z biedry wiedzą swoje
  • Odpowiedz
  • 20
@droid43210: acha. Czyli swoje bzdury o butelkowany i puszkowanym argumentujsz różnica w kręgach? I to mi zarzucasz że gówno wiem xd. Typie wiem więcej o piwie od ciebie. Słaba jakość piw dyskontowych wynika głównie ze złej jakości przechowywania go i czasu jaki leży na półce. Koniec kropka. Nikt nie będzie bawił się w przestawianie produkcji na gorszy rozlew dla jednego sklepu skoro metodą hgb możesz uzyskać pożądany produkt który będzie
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: o piwie to może wiesz dużo, tylko wyobraź sobie że jeździłem do Brackiego po kegi i bardzo dobrze wiem jak to wygląda, zresztą w innych koncernowych browarach było podobnie, głównie do żywca jeździłem po kegi dla knajpy. Może o piwie wiesz więcej ale o dystrybucji piwa to jesteś cienias XDDDDDDDD
I jeszcze się wypowiadasz na temat o którym nie masz bladego pojęcia
  • Odpowiedz
  • 17
@droid43210: słowo klucz kegi i puby które oczekują różnej jakości. W dystrybucji sklepowej nie masz czegoś takiego. Jesteś zwykłym Januszem który nie ma zielonego pojęcia jak działa browar i dystrybucją ale on jeździł po kegi na wesele to wie jak to jest w sklepach. Ach szkoda strzepic ryja na takich januszy co pierdoła o czymś o czym zielonego pojęcia nie mają i robią z siebie blaznow
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: W dystrybucji sklepowej jest dokładnie to samo, tylko na poziomie koncernów, do swojego sklepu nie kupisz takiego piwa bo dadzą co mają pod ręką, ale już taka biedronka spokojnie mogła się dogadać. Numery partii są wybite na butelkach i nie jest to żaden problem w dystrybucji. Wyjaśnij mi dla czego piwo z biedronki smakuje jak szczyny, i boli łeb po wypiciu kilku, a jak kupisz w normalnym sklepie to
  • Odpowiedz
  • 16
@droid43210: to że jest partią dla Biedronki nie znaczy że jest ona gorsza bo dla Biedronki zupełnego pojęcia nie masz o tym jak koncerny funkcjonują i jak warzą piwa. Spadek jakości jest nie dlatego że odbiorca jest x czy y ale dlatego że same koncerny nie trzymają jakości pomiędzy wątkami i przez przechowywanie. A jeśli uważasz że biedronka specjalnie zamawia gorsze piwo to jakoś udowodnij swoje gownotezy lub zamilcz bo
  • Odpowiedz