Wpis z mikrobloga

@droid43210: te Twoje wypociny kojarza mi sie z typem osoby ktora uwaza ze zolc bydleca dodaja do piw. @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ma racje, chodzi o sposob przechowywania ktory czasami moze sie roznic. Dlatego na przyklad nigdy e mojej zabce piwa nie kupie bo jak przyjezdza paleta to stoi prawie caly dzien ofoliwana na sloncu zanim ktos to rozpakuje. Tyle wystarczy aby piwo juz zmienilo smak na gorszy. Zaden wielki koncern
  • Odpowiedz
@chigcht: jestem tu ponad 10 lat i zdazylem juz zauwazyc zei dla wiekszosci wykopkow jak pijesz powyzej 5 piw w miesiacu to juz alkoholikiem jestes. Nie ma co sie przejmowac, wiekszosc z tych osob pewnie legalnie piwka nie moze spozywac nawet i dla nich 2 piwa to juz zgon :)
Rowniez dzis zaliczylem zakupy i 96 buteleczek wpadlo. Na dwa miechy styknie. Zobaczymy czym lidl odpowie na 15 sierpnia.
  • Odpowiedz
@py-jter: bo Ty na pewno wiesz lepiej xzy nim jestem czy nie na podstawie kilku zdan z wykopu. Ta piekna zdolnosc do szufladkowania ludzi na podstawie tylko tego ze maja odmienne zdanie od wiekszosci jest chyba jakims polskim top1.

I tal, bezprovlemowo odstawilem kiedys na kilka miesiecy gdy chcialem zejsc ponizej 100kg (185cm here, wiec tak na oko 15kg za duzo mialem). Nie mam absolutnie zadnego problemu zeby nie napic
  • Odpowiedz