Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
Nie no #!$%@? nie wytrzymam dłużej.
Mój #rozowypasek jest strasznie oszczędna, zawsze kupuje najtańsze rzeczy, bo "Co za różnica, a odlozymy więcej pieniędzy". Nie zarabiam mało i lubię sobie kupić coś lepszego przez co często mam awanturę, bo "wydaje na głupoty". Różowa ma swój samochód na który jej dołożyłem połowę (wartość około 15k), dzwoni do mnie przed chwilą, że coś jej się zepsuło i samochód nawet nie chce odpalić, no to po kolei pytam co robiła, a ona, że nic, zatankowala przyjechała trochę i jak stanął tak stoi. No i zadaje to magiczne pytanie, co zatankowala? No i się #!$%@? zaczęło, że zobaczyła że diesel tańszy o 12 groszy to zatankowala do pełna, żeby OSZCZĘDZIĆ XDDD Nie wiem jak można być tak głupim mając auto na benzynę od ponad roku XDDD jadę ogarnąć to auto i z nią zrywam, bo tak się #!$%@? nie da żyć XDD
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow nie jest mi do śmiechu ale trochę #heheszki
  • 25
  • Odpowiedz
Dobra zarzudka tylko zapomniałeś że fiesel i benzyny mają różne wejścia w nowyvh samochodach i nie bardzo da sie na odwrót nalać, nie pamietam sle benzyna ma chyba mniejszego kijs do nalewania
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katechetka: Benzyne do diesla nalejesz i zatrzesz silnik :D odwrotnie raczej się nie da, ale ponoc byli tacy amatorzy. Plus taki, że jak dolejesz trochę diesla do benzyny to nic się nie stanie, przepali to
  • Odpowiedz