Wpis z mikrobloga

  • 2
@GG99 trasa to zielona siódemka, łatwo znaleźć w internecie. Dużo słabych asfaltów było na trasie, myślę że tak 30% to dziury, reszta była ok.

@amn1337 nie patrzyłbym na to, dane wyliczone ze straży, nie miałem podłączonego paska tętna. Celowalbym w 10k bardziej.
  • Odpowiedz
TCR Advanced Pro


@Desmosedici: No na przykład dla zwykłego, polskiego zjadacza chleba TCR Advanced Pro (za 18K+ albo i sporo więcej w zależności od wersji) @Adwokat_Boga może uchodzić za #!$%@? rower szosowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że tu tylko programiści 20K, którzy w przerwie od klikania w kąputer pedałują przez pół Polski, ale spora część rodaków nie wydała tyle w życiu na samochód.
  • Odpowiedz
TCR Advanced Pro


@kasin: ani #!$%@? rama, ani koła, ani grupa, ani 20k¯\_(ツ)_/¯ Niestety zarobki na świecie trochę odbiegają od tych naszych, temu też wielu z tych "pedalarzy" ma wozidełka za grosze, a rowery doinwestowane, bo to jednak na nich spędzają więcej czasu.
  • Odpowiedz
@Kudlaty3: Jak to jest z samochodami i ciężarówkami u Ciebie? Nie boisz się potrącenia? Ja jadąc 50-60km od miasta cała drogę się stresuje, ze mnie ktoś zgarnie i nie sprawia mi to żadnej przyjemności..
  • Odpowiedz
@Desmosedici: Wiem, ile mogą kosztować rowery, ale nie popadajmy w skrajności ;) Nawet na zachodzie 5k € za rower to już jest sporo kasy i mało kto jeżdżący rekreacyjnie, nawet z dobrymi zarobkami, zdecyduje się tyle wydać.
Oczywiście zmienia się to wraz ze złapaniem bakcyla :)

A dla kogoś jeżdżącego na co dzień na Romecie za 2k PLN przesiadka na TCR musi być szokiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nild większość trasy ruch znikomy/lokalny. Dopiero kawałek za Elblągiem przez jakąś godzinie nie jechało się fajnie... Dość wąska droga, dużo ciężarówek i auta które potrafiły nas wyprzedzać przy grubo ponad 120km/h.

@salad_fingers po około 300km zaczęło robić się ciężko, dziś już jest spoko.
  • Odpowiedz
ani #!$%@? rama


@Desmosedici: Poczytaj o historii TCR - Total Compact Road. Geometria, którą zerżnęli inni producenci. W TdP, w ogóle Team CCC, się na niej ściga, ale nie jest #!$%@?, bo nie ma napisu S-Works? (:
  • Odpowiedz
@Kudlaty3 jak się przygotowujesz do takiej trasy? Co jesz na trasie? Co ile robisz przerwy? Ile płynów w takiej trasie musisz wypić? Dla mnie kosmos, ja jestem w stanie zrobić góra 70-80km, ale to na mtbku. Szacunek i uważaj na #!$%@? kierowców, bo mimo że dużo więcej jeżdżę autem niż rowerem to przeraża mnie głupota niektórych kierowców gdy jestem na rowerze. Ostatnio jakiś kretyn z zestawem ciężarówka + naczepa tak mnie
  • Odpowiedz