Wpis z mikrobloga

  • 11
@pyskaty92 z przygotowań to tylko wgranie mapy do licznika, zalanie bidonów woda i dwa banany w koszulkę.
Przerwy co 1,5-2h mniej więcej na uzupełnienie wody i zjedzenie czegoś plus jakąś większa przerwa na normalny obiad.
Wody wypiłem na pewno za mało ale nie czułem odwodnienia, popijałem po małym łyku co kilka minut. Dwa bidony po 620ml, no i obowiązkowo pod sklepem zimny radler.

A co do kierowców to przeraża mnie agresją
  • Odpowiedz
@Kudlaty3 Graty. Tydzień temu w piątek zrobiłem 186km. I do 200 bym chyba nie dociągnął. Ale to kwestia braku czasu na regularna jazdę. 400km to dla mnie już totalny kosmos. Jesteś przekozak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kudlaty3: Takie swiry jak Ty mnie tylko coraz bardziej przekonuja zeby sprzedac MTB i kupic przecietna szose i trzaskac kilometry, a nie wkurzac sie w miescie i sunac bo lubie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie taka srednia byla ostatnio mega wyczynem na trasie 40km, a typ tu na 10x tyle trzyma xD
  • Odpowiedz
@GG99 trasa to zielona siódemka, łatwo znaleźć w internecie. Dużo słabych asfaltów było na trasie, myślę że tak 30% to dziury, reszta była ok.


@Kudlaty3: nie zgodzę sie, robiłem tę trasę w tym roku i to nie jes 30 tylko wiecej, jakie opony miałeś bo moze jakies 28 i nie czułeś tak jak ja na seoich 25mm? ja sie na tych dziurach kuuuuuresko meczylem, to nie jest trasa pod
  • Odpowiedz
@mmichal: Tym bardziej pod rolki. Szukam dłuższych tras ale problemem jest nawierzchnia. Nie ma tras powyżej 100 km z dobrą nawierzchnią
  • Odpowiedz
  • 0
@mmichal trafiłem na trochę świeżo wylanych asfaltów.
Opony mam 35mm, różnica między 25mm jest ogromna.
Jak masz miejsce w ramie to polecam wsadzić przynajmniej 28mm, na prędkości nie odczujesz różnicy a komfort idzie w górę.
  • Odpowiedz
@Kudlaty3: bo opony 35? szosa to znaczy dobry asfalt że można cisnąć a na 25 czy 23 się nie da przez te dziury. Sam tego doświadczyłem i bym gołymi rękami tego co napisał że trasa pod szosę, zrobiłeś to gravelu jakimiś i nawet nie czułeś tych dziur które ja na 25 przeklinałem.

Chodzi o to żeby innym nie dawać nadzieji i powiedzieć prawdę, NIE NADAJE SIĘ NA SZOSĘ TRASA ZIELONA7.
  • Odpowiedz