Wpis z mikrobloga

@wojna: mnie ***** wygoniła ze sklepu za brak maski ALE sama też nie miała ani rękawiczek. W sensie podaje ludziom gołymi łapami bułki itd i chucha na nie ale wyyyyjdź bo maseczki ni mosz
co za durna baba, zawsze uważałem się za idiotę ale przez to co się teraz dzieje, koronohisteria, blm, małgorzat itp itd wychodzi na to ze większość ludzi i tak ode mnie duuuuuuuuuuuuuuzo głupsza
  • Odpowiedz
@murdoc: nie ma prawa w-----ć ze sklepu, zwłaszcza jak ktoś nie może nosicz maseczki i ma na to potwierdzenie w postaci zaświadczenia. W takiej sytuacji śmiało niech dzwonią na policję, ale wypraszać ze sklepu? Z jakiej racji?
  • Odpowiedz
@wojna: A pomyślałeś, że może jedzie(ewentualnie wraca) do sklepu/lekarza czy gdziekolwiek indziej gdzie trzeba mieć zasłoniętą twarz i po prostu chciała zakryć ją wcześniej, zamiast babrać sprzęt brudnymi rękami gdy będzie już na miejscu?

To czepianie się ludzi, którzy dbają o siebie i innych jest tak kurła żenujące, że aż oczy bolą.
  • Odpowiedz
A pomyślałeś, że może jedzie(ewentualnie wraca) do sklepu/lekarza czy gdziekolwiek indziej gdzie trzeba mieć zasłoniętą twarz i po prostu chciała zakryć ją wcześniej, zamiast babrać sprzęt brudnymi rękami gdy będzie już na miejscu?


@Wolfman91: jadąc z taką widocznością prędzej się r---------i, albo kogoś zabije
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@wojna: widziałam już wiele razy na wykopie jak śmieją się z ludzi samotnie jadących z maseczką. Ale widzisz ja pracuję na kombinacie i na bramie trzeba mieć maseczkę, więc żeby się nie cackać, tylko szybko pokazać przepustkę i wjechać, to niektórzy zakładają ja przed ruszeniem. Potem wykopki się śmieją.
  • Odpowiedz