Wpis z mikrobloga

@qbx12345: zły pomysł, bo ja tez nie miałem. O to chodzi, o hipokryzję ewentualnie luki w jej koronohisterii: ode mnie wymaga maski a ona nie musi?
Policja by dała po mandacie nam obojgu za przeszkadzanie w żarciu pączków i nara
  • Odpowiedz
  • 13
@Paputka no ale ona ma maseczke i przyłbice, normalnie beka w #!$%@? bo dba o zdrowie swoje i innych, ale wiesz głupio wygląda i trzeba jej zdjęcie zrobić i wyśmiać. W normalnym kraju ludzie mają #!$%@? na takie rzeczy ale że polska to kraj obsrany gównem i duży odsetek ludzi to debile to masz potem takie efekty a nie inne. #!$%@? niech sobie w tym siedzi nawet w domu sama 24h na
  • Odpowiedz
  • 5
@wojna ziomek, a wiesz, że ja tez tak jeżdżę, bo tak samo jak w punkcie A jak i B muszę mieć tę maskę na ryju, więc w podróży jej nie zdejmuję. Bo i po co, skoro zaraz będę musiał ją zakładać? Jest to moja praca zarobkowa więc #!$%@? tak nawet i 13h dziennie. Nie wiem dlaczego zostałem nazwany debilem.
  • Odpowiedz
@XXXpussydestroyer69: mnie też tak chciała #!$%@?ć kasjerka że sklepu to jej mówię "ale ty też nie masz maseczki żadnej więc o czym my tu gadamy" (ona do mnie per pan zapomniał maseczki) i wybiło ja to z rytmu i tak pomyślała chwilę i zawiesiła się i wróciła do kasowania
  • Odpowiedz
@wojna: mnie ***** wygoniła ze sklepu za brak maski ALE sama też nie miała ani rękawiczek. W sensie podaje ludziom gołymi łapami bułki itd i chucha na nie ale wyyyyjdź bo maseczki ni mosz

co za durna baba, zawsze uważałem się za idiotę ale przez to co się teraz dzieje, koronohisteria, blm, małgorzat itp itd wychodzi na to ze większość ludzi i tak ode mnie duuuuuuuuuuuuuuzo głupsza

@XXXpussydestroyer69: Ale
  • Odpowiedz
@wojna: xD widzę ze jestes typowy poliak co umie tylko śmiać się z czyjegoś wyglądu, bliżej ci do wschodu... jestes z Podkarpacia?
  • Odpowiedz
a lockdown wcale nie zarżnął calej branzy rozrywkowej i kosmetycznej, co nie?


@tomislawniepelka: no jakbyscie te 3 miesiące potrafili przestrzegać podstawowe zasady to zdecydowanie nie zarżnął by tak bardzo. poza tym w innych krajach jakoś sobie te branże poradziły, m.in. przejściem z eventami do neta w przypadku rozrywkowej . przypadek?
  • Odpowiedz