Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki!
Zdaję się na wasza pomoc, bo nigdy się na niej nie zwiodłam. Spotykam się z pewnym jegomościem od 5 miesięcy. Na początku gadka o muzyce (oboje głębko siedzimy w temacie). Potem biorąc pod uwagę, że oboje pracujemy z domu to stwierdziliśmy, że możemy się przejść po parku. No i tak te spotkania i codzienne pogaduchy trwają. Wspólny wyjazd, swoją drogą romantyczny dosyć. Na całość w łóżku nie poszliśmy, co było obustronną decyzją (nie ukrywam, chciałabym - jednak wolę zaczekać). Wszystko pięknie i ładnie, ale jest jedno ale... On się nie chce zaangażować. Twierdzi, że ma mętlik w głowie. Z jednej strony nie chce zobowiązań, a z drugiej strony "bardzo mnie lubi i jestem dla niego ważna" więc ciężko mu zrezygnować ze związku, bo będzie miał żal do siebie. Poznał mnie z rodzicami, przynosi kwiaty. Oboje jesteśmy przed 30. Pytanie brzmi - co jest z nim nie tak, że nie może się zdecydować? Jakie są wasze doświadczenia?
#zwiazki #kiciochpyta #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2ce8a30010a81b084b3acd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirki! 
Zdaję się na wasza p...

źródło: comment_1596780906qNsi6UaEqJyiqy5FiPH1yB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że jest inaczej, jakbyś mu się nie podobała to by się nie zaangażował.
Być może jest po jakimś związku i uważa, że za mało czasu minęło od rozstania. Może być w tym momencie w szale endorfinowym i nietrzeźwo oceniać sytuację. Gościu po prostu chce poczekać i zobaczyć czy nie minie mu to zauroczenie zbyt szybko nim zrobi Ci mętlik w głowie.
Uważam, że dobrze robi, sam jestem na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie jest ważny powód tylko słuchaj tego co ci powiedział: nie chce się angażować. Jak ty też nie chcesz to luz, bawcie się dalej. Ale jak ty chcesz czegoś poważnego to nie łudź się że cos się zmieni z jego strony bo cię lojalnie uprzedził. Najlepiej od razu to zakończyć i szukać dalej.
  • Odpowiedz