Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki!
Zdaję się na wasza pomoc, bo nigdy się na niej nie zwiodłam. Spotykam się z pewnym jegomościem od 5 miesięcy. Na początku gadka o muzyce (oboje głębko siedzimy w temacie). Potem biorąc pod uwagę, że oboje pracujemy z domu to stwierdziliśmy, że możemy się przejść po parku. No i tak te spotkania i codzienne pogaduchy trwają. Wspólny wyjazd, swoją drogą romantyczny dosyć. Na całość w łóżku nie poszliśmy, co było obustronną decyzją (nie ukrywam, chciałabym - jednak wolę zaczekać). Wszystko pięknie i ładnie, ale jest jedno ale... On się nie chce zaangażować. Twierdzi, że ma mętlik w głowie. Z jednej strony nie chce zobowiązań, a z drugiej strony "bardzo mnie lubi i jestem dla niego ważna" więc ciężko mu zrezygnować ze związku, bo będzie miał żal do siebie. Poznał mnie z rodzicami, przynosi kwiaty. Oboje jesteśmy przed 30. Pytanie brzmi - co jest z nim nie tak, że nie może się zdecydować? Jakie są wasze doświadczenia?
#zwiazki #kiciochpyta #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2ce8a30010a81b084b3acd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirki! 
Zdaję się na wasza p...

źródło: comment_1596780906qNsi6UaEqJyiqy5FiPH1yB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mimil oczywiście że nie brednie. Chyba że facet to ruchacz a laska puszczalska. W każdym moimi związku jak dochodziło w końcu do seksu po miesiącu, dwóch trzech to była to wyjątkowo intymna sytuacja. Gdy było to na drugiej randce nie było to tak wyjątkowe i chodziło tylko o s--s.
  • Odpowiedz
  • 0
@mimil no ale oni już długo randkuja i się spotykają. A więc s--s będzie zwieńczeniem i pokazaniem że się ufa drugiej osobie w 100 procentach
  • Odpowiedz
może jest niedojrzały, jak większość facetów :)


@ankast3: tak jest łatwiej, rzucić inwektywą i mieć sprawę za załatwioną. Naturalnie winy należy bezsprzecznie szukać w niebieskim :)

Jedną z wad takiego podejścia jest to, że zamyka nas ono na ewentualność poprawy. Co mam przez to na myśli - jeżeli robisz coś źle i większość "facetów" wydaje Ci się "niedojrzałych", to zamykając uszy na ten potencjalny fakt, być może nigdy nie zdiagnozujesz a w konsekwencji nie naprawisz
  • Odpowiedz
@Falcon: Mówię o niedojrzałości niebieskiego, gdyż napisała "On się nie chce zaangażować. Twierdzi, że ma mętlik w głowie. Z jednej strony nie chce zobowiązań, a z drugiej strony "bardzo mnie lubi i jestem dla niego ważna" więc ciężko mu zrezygnować ze związku, bo będzie miał żal do siebie ", więc rozumiem, że rozmawiali o zaangażowaniu, czymkolwiek jest. I chyba nie można tu powiedzieć, że jest inaczej. Nie twierdzę, że wina
  • Odpowiedz
@ankast3: Co to związku z kimś, kto nie będzie miał wątpliwości, po części zgoda. Jeżeli nie jest pewien, to widocznie nie wszystko mu pasuje. Jest spora szansa, że jak komuś nie przypasowaliśmy na tyle, by wiedział czy chce z nami być, to nas niebawem zostawi. Taka sytuacja jest ok tylko gdy obie strony mówią o tym otwarcie i to akceptują.

Nie mam jednak pojęcia co to ma wspólnego z niedojrzałością. Miałaby ona sprawiać, że taka osoba w ogóle nie będzie spędzała z nami czasu?

Niedojrzałe byłoby, gdyby nie powiedział szczerze, jaki ma do niej stosunek, udawał miłość żeby ją wykorzystać, mówił jej to, co chciałaby
  • Odpowiedz