Wpis z mikrobloga

[Skrytki bagażowe, Warszawa Centralna, Ceny - Cennik]

Jako, że potrzebowałem sprawdzić ile kosztuje zamknięcie bagażu w skrytkach na Dworcu Centralnym w Warszawie, a ani dworzec się tą informacją nie chwali na stronie, ani nigdzie w Internecie tej informacji nie ma - musiałem sprawdzić to osobiście.

Natomiast być może komuś ta informacja ułatwi życie i nie będzie musiał specjalnie gnać do centrum Warszawy - dlatego wstawiam aktualny cennik (stan na 06.08.2020).

#warszawa #podroze #pkp
Pobierz Mr--A-Veed - [Skrytki bagażowe, Warszawa Centralna, Ceny - Cennik]

Jako, że potrze...
źródło: comment_1596758738KSImWsOhIDR31il0ajpahK.jpg
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Mr--A-Veed: nie musiałeś jechać, przez telefon udzielają też informacji (taki zapomniany przez wielu kanał komunikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Też się swego czasu naszukałem, ale z Krakowa trudniej podskoczyć zapytać ;)
Ważna informacja - to jest max 24h, nie da się opłacić np od razu na dłużej (ja potrzebowałem zostawić jednego dnia rano, a odebrać kolejnego koło południa).
@Mr--A-Veed: pro-tip: Czasami sklepy typu Media-Markt mają przy wejściu szafki na zostawienie swoich rzeczy, są bezpłatne i ochroniarz ma je na oku. Jak na kilka godzin chcesz coś zostawić, to nie ma problemu. Na ponad dobę nie próbowałem
@Mr--A-Veed: nie musiałeś jechać, przez telefon udzielają też informacji (taki zapomniany przez wielu kanał komunikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Też się swego czasu naszukałem, ale z Krakowa trudniej podskoczyć zapytać ;)

Ważna informacja - to jest max 24h, nie da się opłacić np od razu na dłużej (ja potrzebowałem zostawić jednego dnia rano, a odebrać kolejnego koło południa).

@meetom: A co się dzieje po tych 24