Wpis z mikrobloga

[Skrytki bagażowe, Warszawa Centralna, Ceny - Cennik]

Jako, że potrzebowałem sprawdzić ile kosztuje zamknięcie bagażu w skrytkach na Dworcu Centralnym w Warszawie, a ani dworzec się tą informacją nie chwali na stronie, ani nigdzie w Internecie tej informacji nie ma - musiałem sprawdzić to osobiście.

Natomiast być może komuś ta informacja ułatwi życie i nie będzie musiał specjalnie gnać do centrum Warszawy - dlatego wstawiam aktualny cennik (stan na 06.08.2020).

#warszawa #podroze #pkp
Mr--A-Veed - [Skrytki bagażowe, Warszawa Centralna, Ceny - Cennik]

Jako, że potrze...

źródło: comment_1596758738KSImWsOhIDR31il0ajpahK.jpg

Pobierz
  • 42
@marian1881: Wsadzasz bagaż do skrytki - aby przekręcić klucz i zamknąć musisz wrzuć monety.

Jak wrzucisz - zamykasz i zabierasz klucz.

Więc nikt inny nie odbierze, chyba że masz jak klucz przekazać.

Tak - wiem, że stara technologia, bo dzisiaj to by pewnie kod na smartfon przychodził.
Ale działa i jest szybkie oraz intuicyjne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr--A-Veed: ile kosztuje skrytka na dworcu centralnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. bardzo tanio, kiedyś mi uratowały cały dzień noszenia torby za jedyną dyszkę
20zł za pozbycie się bagażu na dworcu to nie jest jakaś niesamowita kwota. Wymeldowujesz się o 10:00 idziesz na dworzec wkładasz graty i masz jeszcze cały dzień w mieście bez myślenia o tym.
Odgrzewam kotleta - ale akurat potrzebuję sprawdzić te ceny i mój własny post ratuje mi cztery litery.

A przy okazji widzę, że przegapiłem kilka komentarzy, więc od razu odpiszę - dla potomnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taniej jest w zwykłej przechowalni, tyle że chyba jest otwarta w konkretnych godzinach.

@choochoomotherfucker: Przede wszystkim przechowalnia bagażu musi być - bo coraz mniej takich punktów. :-(

spadasz mi z nieba
Ale serio ochrona nie czepia się, jak ktoś robi z tych szafek darmową skrytkę bagażową?


@Mr--A-Veed: Podejrzewam, że to zależy na kogo trafisz. Ja lata temu tak robiłem i nikt mi nie robił problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr--A-Veed:
Duża skrzynka w Paczkomacie to ok 8 zł (usługa podaj dalej). Niestety nie da się nadać bezpośrednio z paczkomatu ani z aplikacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pcela: No właśnie "Podaj dalej" to nic innego, niż ustawienie dokładnie tego samego paczkomatu odbiorczego, jak i nadawczego.

Ale jak teraz próbowałem, to w ogóle nie obniżyło w jakikolwiek sposób ceny. Być może już zdążyli się z tego wycofać.